Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a barátság extrákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a barátság extrákkal hosszabb tavon? 19/L

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb haverom két hete be próbálkozott nálam es hat el is erte a célját. Azóta többször voltunk együtt de nem akarunk járni egymással mert nem vagyunk szerelmesek egymásba. Viszont kémia van köztunk es nagyon vonzódunk egymáshoz. Ahogy mondani szoktak: izzik köztunk a levegő. Nem akarom tönkretenni a barátságunkat de annyira jo vele. Működhet ez hosszabb tavon?? Mondjuk őszig ??
2014. jún. 11. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy működik hosszabb távon. 21/f
2014. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Működhet, de a saját tapasztalatom ezt nem támasztja alá.
2014. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Így nem tudsz normális kapcsolatot találni, akadályoz ebben.
2014. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Kiki555 ***** válasza:
Addig biztosan működhet még nem találsz valakit magad mellé.Ha pedig találsz akkor mond meg neki hogy nem bírod már vele folytatni.Ha kémia van köztetek akkor szerintem egyszer mégiscsak lesz valami.Ha pedig nem akkor én tévedtem.
2014. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon van köztunk kémia de nagyon tiltakozik egy kapcsolat ellen. Azt mondja hogy jobb ha csak baratok maradunk es kicsit több ha szükségünk van egymásra...
2014. jún. 11. 21:00
 6/21 anonim ***** válasza:
Nevetséges :D
2014. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kiki555 ***** válasza:
Szerintem a fiú kicsit szerelmes beléd vagy nem biztos nem tudom már én sem elvesztettem a fonalat.Szerintem nem meri bevallani és ezért tereli a témát és csak a kémiára gondol.A filmben is a végén összejönnek és szerintem ennek is ez lesz a vége.Tetszik neked a fiú?
2014. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért is???????
2014. jún. 11. 21:03
 9/21 Kiki555 ***** válasza:
Ezt a miért is????-t nekem szántad?
2014. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szerelmes lenne belém. Es nem terel hanem kijelentette hogy nem akar kapcsolatot. Es hat igen nagyon helyes fiú en el tudnék képzelni egy kapcsolatot vele
2014. jún. 11. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!