Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek sokáig húzzák az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek sokáig húzzák az agyát akkor kiszerethet belőle?

Figyelt kérdés

pl x szerelmes y-ba de az meg csak megjátsza hogy tetszik neki meg ilyenek.. később x a sok szenvedés után kiszerethet belőle?

igen én vagyok x, és nem azért nem akarok kiszeretni belőle mert szeretek szenvedni, csak nem érné meg feladni.Nála nem találnék jobbat


2014. jún. 11. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha y megjátssza magát x-nek akkor nem értem mi tetszik benne. seggfe.jsége hatványozott értékű
2014. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az értelmes és vicces személyisége. jól érzem vele magam. talán tetszek neki, de biztos nem akar többet.
2014. jún. 11. 21:28
 3/7 anonim válasza:

Voltam hasonló esetben, voltam X. 3 évig húzta Y az agyam, a napokban feladtam. Jó fej vicces pasi az illető, de felesleges várni. Aki akar valamit lép, aki nem, az semmit sem fog tenni. Nem éri meg pazarolni a drága időt.

UI. Mindig jobb a következő...

2014. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem megéri
2014. jún. 12. 23:08
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy lépett..
2014. jún. 12. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
és milyen irányban?
2014. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó irányba
2014. jún. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!