Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél állatcentrikus, a másik pedig nem?

Figyelt kérdés
Mármint van vagy 7-8 állata, kutya meg ilyenek, és a másiknak pedig nincsen, és nem is fontos neki?
2014. jún. 11. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd megszereted az állatokat.:D

A párom utálta ezelőtt a kutyákat, másfél év alatt eljutott mellettem arra a szintre, hogy később majd akar egy sajátot. :D

2014. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

volt neki kutyusa, de családtagja allergiás rá, és utána nem lehetett.:(


már most is az én kutyámmal elvannak, megszerették egymást, és a kissebb állatokat is mindig segít takarítani, meg játszik velük :)

2014. jún. 11. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire. Ha egyiknek fontos, hogy legyen, a másiknak nem fontos, akkor az, akinek nem fontos, meg tudja szokni az állatokat (a nem fontos, az én olvasatomban azt jelenti, hogy nem baj, ha vannak, de nem lényeges, hogy legyenek).

Ha viszont a másik fél utálja az állatokat, egyenesen irtózik tőlük, idegesítik, az egyik meg meg sem tud lenni nélkülük, akkor elég nagy konfliktusforrás lehet.

2014. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyi az egész hogy nekem fontos hogy legyen, ő neki semleges :)
2014. jún. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!