Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit legyen a évfordulón?

Figyelt kérdés

A lényeg most lesz egy éves a kapcsolatunk de nem tudom hogy mit kéne venni vagy esetleg csinálni ezen a napon :/ költekezni egymásra nem nagyon szoktunk. :/


Hétfőn lesz a é-forduló.. :/


17/L



2014. jún. 12. 03:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Magamból kiindulva (19F) a lényeg,hogy együtt legyetek végig. Egy gyertyafényes vacsora nagyon jó ötlet. Nekem az tetszene a legjobban. A szex meg gondolom alap. ;) Az ajándék mindegy.

2014. jún. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát 1 év alatt még nem voltunk eggyüt de én egy sátrazásra gondoltam kettesben valamerre :/
2014. jún. 12. 04:04
 3/11 anonim válasza:
Itt a tököm... add oda neki!
2014. jún. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én exemnek pl. háromfogásos gyertyafényes vacsit csináltam 1 éves évfordulónkra, mivel imádta a főztömet; aztán pedig egy felejthetetlen éjszaka.

Mostani barátomnak vagy Steam utalványt fogok venni (poénból, mert viccből mindig mondja, hogy azt kér), vagy egy medált csináltatok neki (spéci medál, van már neki egy, de elég gyatra minőségben), a 3 fogásos vacsi meg alap, annak ellenére, hogy vele elég gyakran főzünk közösen. :)

19/l

2014. jún. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát főzni azt nem tudok és 2 évvel idősebb is nálam de van annyira boldondos hogy velem egy szinten van :3

A sátrazás az meg egyszerű és kettesbenlét és két naposra terveztem csak nem tudom hogyan kivitelezema napot mivel főzni tényleg nem tudok :D

2014. jún. 12. 05:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak egyszerű, gyorsan elkészíthető receptek, amiket tényleg nem lehet elrontani (vagy max nagyon nehezen). Nekem pl. a bolognai az aduászom, hamar megvan, és szinte mindenki szereti, na megy nehéz elrontani (nem porból/szószból csinálom, az nem főzés).

4-es

2014. jún. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak nem tudom mostanság nagyon keveset eszik valami miatt ezt észre vettem :/ pedig nem valami izompacsirta... de sztem nem kezdek bele majd kajába valami más felé kell vennem a iránt amúgy 1 év után ideje esetleg az hogy lefeküdjek vele vagy petingeljünk? :/
2014. jún. 12. 05:43
 8/11 anonim ***** válasza:

édességet azért csinálhatsz, az jót tesz a hangulatnak. valami sütés nélkülit. háztartási kekszporból vagy zabpehelyből lehet túrós, gyümölcsös, tejszínhabos, kakaós finomságokat kihozni. vagy simán gyümölcs darabolva cukorral, tejszínhabbal, esetleg olvasztott csokival a tetején.

első szex és sátrazás is jó ötlet, bár a sátorban nem lehet annyira megadni a módját. lehet, hogy először a kényelemre kéne menned, hogy jól elengedd magad.

2014. jún. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még egyáltalán nem gondoltam a első szexre nem is azért sátraznék csak szeretnék kettesben lenni vele a évfordulonkon ezért kértem ezt a szülőktől és engedték de még úgy nemgondoltam bele a első szexbe de a kis édesség meg egyszerű úgy látom :)
2014. jún. 12. 07:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Steam utalvány nekem is jöhet!!
2014. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!