Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek kellene ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kellene ebben az esetben bocsánatot kérnie?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal aki már a vőlegényem 2 éve!

Jelenleg Ausztriában dolgozik, hetente jár haza!( Május 4.én kezdett)


Volt neki egy hazugsága amit én megtudtam, rá kérdeztem és még ő volt az aki lehülyézz és még akkor is tagadott holott "bizonyítékom" volt. Egyébként nem nagy ügy, de minden esetben fontos az őszinteség, szerintem!

Na ez volt tegnap előtt este, tegnap jött reggel egy sms hogy én amiért függesztettem a facebookom úgy veszi hogy én őt kidobtam. Erre nem válaszoltam neki, úgy hiszem hogy attól még nem dobtam ki de ez végül is lényegtelen.

Na azóta sem keresett, azt hittem ma reggel már esetleg ír egy kicsit értelmesebb üzenetet de nem. Várhatom én, már pedig én már annyiszor kezdeményeztem hogy azt mondom elég volt. Most ő hibázott és ne hogy nekem kelljen már bocsánatot kérnie!

Nos, ami még fura hogy ezen a héten megkapja a fizetést, és szerintem erre még ez rátetőz hogy most ő érzi ettől magát nagyfiúnak, eddig egy hónapig ilyen nem fordult elő hogy ne keressen, én főztem, mostam vásároltam neki a kaját, adtam meg a tartozást (közös kassza van/volt) és fizettem neki az utazást stb!

Még az ékszereimet is beadtam a zálogházba mert nem telt ki minden, úgy hogy még én is megélhessek, mert a tartozása meg az hogy eurót vettünk neki az 80.kp volt.

Hát kicsit furán érzem magam. De még azért sem fogok neki írni. Nem kellene így viselkednie, és hiszem ha ő hibázik akkor majd leesik neki a dolog hogy elnézést kellene kérni, vagy hasonló.


2014. jún. 12. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mind a ketten hibásak vagytok, ő azért mert hazudott, te pedig azért mert oké persze az őszinteség fontos de te magad mondtad hogy nem nagy ügy. Emellett ahelyett hogy visszaírtál volna neki hogy ez nem így van ráhagytad, így ne csodálkozz ha hülyeséget csinál. A pasi megszokja ha mindig te kezdeményezed a békülést, ezért nem ő lép. Tapasztalatból mondom. A legjobb megoldás, hogy felhívod elmondod hogy szereted, és hogy ne haragudjon de meg kell értenie hogy rosszul esett neked amit tett. Vagy ráhagyod, de akkor vagy nem is fog keresni mert úgy veszi hogy tényleg vége, vagy keres mást.

Ez az én véleményem.

2014. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel rengetegszer össze vesztem már a Facebook miatt.Amúgy nem tudom kinek kellene bocsánatot kérni ebben a helyzetben.:D
2014. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ez olyan hazugság amit két hétig folyamatosan elhazudott! szombaton volt egy másik hazugsága azt megbeszéltük vasárnap, és ekkor megígérte soha nem hazudik, de kedden még ugyan úgy hazudott.
2014. jún. 12. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!