Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázó egy lányt visszafogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó egy lányt visszafogadni, aki dobott?

Figyelt kérdés

Mert például millió dal szól arról, hogy a pasi visszavárja a lányt és reménykedik, hogy visszajön és ezek a dalok egyáltalán nem szánalmasak, persze itt most a színvonalasakra gondolok, nem a béna amatőrök béna próbálkozásaira.

Szóval megalázó ez, vagy létezhet ilyen, hogy egy, a múltban elvált pár újra összejön, mert az egyik visszafogadja a másikat?


Kort is írjatok légyszíves!


2014. jún. 12. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Számodra nem a legjobb reklám az biztos.
2014. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges és semmi sem lehetetlen! :-)
2014. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az. Nekem exem május 6-án írt rám társkeresőn, hogy mi újság velem, miután sikeresen kórházba juttatott. Volt egy olyan gyanúm, hogy visszaakar szerezni. De kiderült, hogy már 15-e óta barátnője van. Tudom nem ilyen bővebb választ szerettél volna, csak leírtam a tapasztalataimat.

2014. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25/L kimaradt, elnézést.
2014. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megalázó visszamenni egy lányhoz, aki dobott?


A kérdés így helyes. Ha a csaj dobott akkor nem te fogadod vissza...

2014. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös! Hogy juttatott kórházba??
2014. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdéshez: Attól függ, hogy váltatok el.
2014. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
istentelen pusztulat zenékről van szó, ugye? :D
2014. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!