Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnommel vagyok allandoan felfigyelnek ram a csajok. Ha egyedul akkor ritkabban. Baratnomet zavarja hogy megneznek es flortolni probalnak. Miert van ez es hogyan nyugtassam meg a baratnomet?

Figyelt kérdés

Elmentunk pl bevasarolni es kapasbol ket csaj is vegigmert, flortolt. Baratnom ki is akadt. Ha egyedul vagyok akkor ritkabban van ilyen hogy le akarnak csapni a kezerol. Olyankor nekem kell kezdemenyeznem. Hozza kell tenni hogy a baratnom atlagosabb kinezetre, ez sokakat zavar mert "nem ertik hogy egy ilyen pasi mit keres egy ilyen no mellett". En meg maskent gondolom es szerelmes vagyok bele. Nem cserelnem le egy plazacicara semmi penzert.

Hogyan tudnam elejet venni ezeknek a dolgoknak hogy a baratnom ne legyen feltekeny? Az a baj hogy meg volt hogy a munkatarsnoje is kikezdett velem amikor kettesben maradtunk. Utalasokat tett el is hajtottam. Es tenyleg miert csinaljak ezt, miert akarnak szetvalasztani egy boldog part? Megha meg is romlana a viszonyunk soha nem kellene egy olyan no aki ilyenre kepes mert az barmit megtesz utana!


2014. jún. 12. 10:32
 1/9 A kérdező kommentje:
"Nekem kell kezdemenyezem" Kellene!!!! Mert soha nem szoktam!
2014. jún. 12. 10:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne flörtölj velük. Ne figyelj rájuk. De mi az hogy a lány átlagos te meg nem vagy az? Ez nekem kicsit érdekesen hat de mindegy. "Olyankor nekem kell kezdeményeznem." Miért akarsz valakivel flörtölni ha van barátnőd akit elvileg szeretsz?
2014. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-ső vagyok. Na így már más, a lényeg ne figyelj rájuk. ÉS mond meg a barátnődnek hogy senki más nem kell neked mert csak őt szereted.
2014. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég ha így őszintén megmondod ezeket a barátnődnek. Ha szeret akkor megbízik benned úgyis, az, hogy féltékeny nem probléma, ha betegesen az, idegesítően, hogy szinte már úgy enged el a haverjaidhoz, hogy szóba jön a dolog, az már nem olyan jó.
2014. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez valami biológiai/pszichológiai cucc, hogy akinek már van párja és boldog, az érett és képes a jó párkapcsolatra, ergo vonzóbb vagy mint az, aki egyedül van/vonzóbb vagy akkor, amikor a csajoddal vagy, mint egyedül.

ne foglalkozz velük továbbra sem, jól gondolod, ha ezt képesek megtenni, mi lenne később... mindezt lányként mondom.

biztosítsd a barátnődet erről a dologról, mert ezt lányként is meg fogja érteni, ebben van észérv: ha vki így viselkedik, miért bíznál meg benne később. pont.

amúgy meg hagyd elmenni a füled mellett ezeket a megjegyzéseket, kérdéseket a többi lány részéről, és azok is előbb-utóbb kapcsolnak remélhetőleg .:)

2014. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy átlagos hogy mások ezt mondják! Nem cicababa, hanem egy átlagos szép, kedves, helyes csaj. Minden allűr nélkül. Bármit lehet vele csinálni, nem csak shoppingolni meg drága dolgokról és mellműtétekről beszélgetni (ismerek ilyet is sajnos)

Én nem hiszem magamat jó pasinak, bárki bármit mond! Nem érdekel az ilysmi hogy külső alapján mondanak véleményt valakiről. Velem ne akarjon senki azért együtt lenni mert szerinte jól nézek ki! A barátnőmet is úgy ismertem meg hogy telefonon tartottuk a kapcsolatot munkaügyben és a sok segítségért meghívtam egy kávére de addigra már megvolt a kölcsönös szimpátia és nekem már akkor bejött (a kávé előtt)


Már beszélgettem vele erről, de amikor mentünk cipőt venni tegnap és mosolyogva kellette magát az eladó csaj nekem a barátnőmre meg rá se nézett mintha ott se lett volna ... Én persze próbáltam menteni és mondtam hogy "drágám, szerinted?" meg stb. hogy észrevegye hogy foglalt vagyok. De nem, még a barátnőm szeme előtt mondta, hogyha bármi van a cipővel ő ekkor és ekkor van bennt és nyugodtan keressem őt! Ismerem az eladókat, az a dolguk hogy kedvesek legyenek de ő már tényleg átlépett egy szintet, így viselkedni azért nem szoktak általában.


Nem szoktam visszaflörtölni sem! Soha!

2014. jún. 12. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és ugyanezt tapasztalom, ha a barátommal vagyok egy csomóan hajtanak rám, nélküle kevesebben. A flörtölgetőknek beszólnék valami "frappánsat" a helyedben, hogy észrevegyék magukat :)
2014. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd valószínű önmagában nem bízik és el van csúszva egy picit az önértékelése. Ne hangoztasd előtte. Azt nagyon jól teszed, hogy elhajtod a próbálkozókat, bár lehet, hogy egy kicsit határozottabban kellene. Amit szerintem a barátnődnek mondhatsz (nálam legalábbis beválna):

- Elmeséled neki, hogy mennyire rosszul érzed magad/mennyire bánt már maga a feltételezés, hogy bármit is akarnál más lánytól és mennyire taszító számodra a viselkedésük. Valami olyasmi lenne a lényeg, hogy _őszintén_ beszélj az _érzelmeidről_ (a legtöbb lányt hamarabb meghatja az érzelem, mint a logikus érvelés.)

- "Drágám, ha mással akarnék lenni, nem gondolod, hogy ennyi jelentkezőből már megoldottam volna? Szeretlek, te butus!" Már amennyiben megengedett nálatok ez a hangnem, egyébként hanyagold.

2014. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jé, én meg ha lány tesómmal vagyok, akkor szoktak jobban megnézni a csajok, amúgy elég furák :D
2014. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!