Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm veszekedésnél hisztiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm veszekedésnél hisztizni kezdett meg rugdalózni és leverte a gépem az ágyról. Minden adat elveszett róla, munkáim is voltak mennyire normális ha emiatt hetekig neheztelek rá?

Figyelt kérdés

Közli mindig, hogy jó tudja hogy tönkrement nem kell felhozni folyton. Még ki sem panaszkodhatom magam mert nem hagyja. Ráadásul elég komoly munkák, félkész anyagok, weoldalak, tervek, sokminden volt fent rajta, több száz óra szemkifolyatós munkaórányi anyag, letöltött és telepített programok, programcsoportok.


Az én hibám, hogy nem csináltam másolatot mindenről de én mindig vigyáztam gépemre, sosem vertem le sehonnan.

Szóval hogyan kezeljem ezt? Mert nagyon ideges vagyok ezért.


2014. jún. 12. 11:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja nem is beszélve a több éve rendszerezett elmentett könyvjelzőkről, neten tárolt albumokról amikhez konkrétan csak a link volt meg, más már nincs.


Olyan volt konkrétan, hogy ha valami kellett elég volt beírni a firefoxba a kulcsszót és kiadta a weboldalt, boltot, terméket amit korábban már kikerestem, kinéztem megvételre. Ráadásul most fejlesztek is.


Itt a kürt nem nagyon jöhet szóba, főleg mert miután kattogott a winchester mérgemben szétszedtem és kitéptem belőle a fejet is.

2014. jún. 12. 11:17
 2/15 A kérdező kommentje:
Az viszont idegel, hogy amikor felhozom ezt a témát, ez a k-----a úgy viselkedik mintha az ő gépe lenne összetörve
2014. jún. 12. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:
fake.
2014. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
pofan kellene csapnod.
2014. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert köztudott, hogy a merevlemez tartalma megsemmisül, amikor leesik a laptop az ágyról...
2014. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Korábban már terveztem amúgy ilyet, hogy QR kódra ágyazok listákat és a QR kódokat kinyomtatom magamnak és beteszem egy névjegykártyatartóba, hogy meglegyenek fizikailag is, de odáig nem jutottam el.

A spekcó szoftverekből meg már nem igazán tudom mi volt fent sajnos.... de kb mindig ha valami volt a gépbe írtam be, mindent ott tartottam nyilván, még útiterv összeállítások is voltak rajta.


Csak az menekült meg ami a dropboxban volt, csak sajnos a szar net miatt kikapcsoltam a szinkronizálást és 4 hónapja nem szinkronizált fel semmit.

2014. jún. 12. 11:20
 7/15 anonim ***** válasza:
én a 300e Ft-os laptopomat legszívesebben falhoz vágnám sokszor :D nem a géppel van a baj hanem velem, lelki gondok, de én csak eszközként tekintek rá :) én is programozó vagyok, nekem is van egy jó pár webes cucc a gépemen meg megírt progik meg adatok...de attól még csak eszköz marad, mondjuk nekem SSD-n van ami tényleg nagyon fontos, az 1000G-t bír elvileg :) + mellette adat tárolásra 1 terrás vinyó de már többször nyírtam ki én vinyót a koppintással :D inkább kedvesen közöld vele hogy nagyon szereted és rosszul esett, hogy miatta elveszett ennyi mindened, de attól az egy eszköz volt és neked ő fontosabb. már ha így van :)
2014. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Az életem volt azon a gépen. Munkaeszköz, pénzkeresési eszköz.


Egyébként most SSD-t fogunk venni, gyorsabb is gondolom meg kevésbé érzékenyebb. Aztán valamit kitalálok, hogy soha többet ne vesszen el adat.

2014. jún. 12. 11:24
 9/15 anonim ***** válasza:
elég fake :D ha nem tört ketté a vinyó akkor visszahozható sok adat.. szreintem nem acélbetétes csizmával rugta szét a géped hogy darabokra törjön :D
2014. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem is fontos a gépem mert programozó vagyok és munka eszköz, nem játszani vettem 300k-ért gépet :) és nem anyukám vagy apukám adta rá a pénzt :) de attól még csak egy eszköz, a szeretetnél soha nem lenne fontosabb! persze rosszul esett neked, de ettől ugyanúgy szeresd a barátnőd és ezt a "problémát" ne idegesen és haraggal vázold fel hanem inkább ahogy leírtam az előbb :)


az SSD elég sokat számít, nálam pl 4 gigás film 2 mp, múltkor nem bírtam lescreenelni a 2 gigás sebességet mert 1 sec volt a 2 gigás fájl másolása :) és rá van írva hogy 1000G-t kibír, de sajnos vannak hátrányai is, adattárolásra hosszútávon nem ajánlott, inkább szerezz egy külsős vinyót és arra ments amikor csak tudsz és tartsd távol tőle a barátnőd :D


#7-es voltam

2014. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!