Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a félresikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a félresikerült kapcsolatomra ráment az egész fiatalságom, hogy tegyem rajta túl magam?

Figyelt kérdés

22 évesen ismerkedtem meg az exemmel, nagyon fiatal és tapasztalatlan voltam, Ő volt az első akivel hosszú távú kapcsolatba kerültem, alapvetően későn érő típus vagyok. Az első 2-3 év még nagyon jó volt, aztán fokozatosan kezdett laposodni, romlani a kapcsolat, kezdett látszani hogy nem vagyunk egymáshoz valók, túl nagyok a kettőnk közti különbségek, alapvetően másképp gondolkodunk. Sajnos elkövettem azt a hibát hogy ragaszkodtam ehhez a kapcsolathoz, mert biztonságban éreztem magam benne, megalkudtam a rossz dolgokkal is emiatt. Nem volt elég önbizalmam kilépni belőle. Aztán össze is költöztünk 2 éve és akkor csúcsosodott ki minden probléma. A végén már elviselhetetlenné vált az élet így és nagyon nehezen de végülis szakítottunk. Most itt állok 30 évesen és fogom a fejemet mert úgy érzem elszaladt mellettem a fiatalságom, az az időszak amikor igazán jól kellett volna érezni magamat. Ezalatt a 8 év alatt észre se vettem hogy múlik az idő, most egyszerre szakadt az egész a nyakamba. Úgy érzem lemaradtam mindenről, lekéstem a jó dolgokat. Most kéne újra kezdeni az ismerkedést, randizást de azt se tudom hogy kezdjem, hol kezdjem, igazából sose csináltam, nincs benne gyakorlatom. Azt se tudom ki vagyok, mit akarok, nem tudom milyen "szabadnak" lenni. Túl "öregnek" érzem magam mindenhez, a korombeli nőknek már családja, gyerekei vannak, nekem meg nincs semmim, senkim. De szó szerint, mert a barátaim is elmaradtak mellőlem és még saját lakásom sincs. Elveszve érzem magam és legszívesebben magamra húznám a földet.:(

30/N


2014. jún. 12. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia ha van kedved irj én ugyanezzel küzdök csak ff
2014. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sosem késő elkezdeni élni!
2014. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem szaladt el melletted semmi. Ha nem lett volna a párod, akkor is pontosan ugyanannyira élvezted volna az életet. Hacsak élvezet alatt nem orgiákat értesz persze.


Tartalmasan élni nem korfüggő és mindenkinek mást jelent.

2014. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok "megértő" pasi lesz itt. :)

Légy óvatos!

2014. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, hogyan tedd magad túl ezen? Minél előbb kezdj el újra ismerkedni férfiakkal, tudom írtad hogy nincs benne túl sok tapasztalatod de akkor is, pont azért hogy valamennyire felzárkózhass az ismerkedési készségek terén, hogy legközelebb olyan férfit találj magad mellé akivel nagyobb eséllyel összeilletek. Haladj szép fokozatosan apránként, ne kapkodj, de azért lehetőleg pár éven belül próbálj megállapodni valaki mellett amennyiben szeretnél majd gyereket is. Addig viszont élj egy picit ha ezt eddig elmulasztottad. Hidd el sok ember küzd ezzel a problémával, biztos hogy találhatsz valakit aki megért téged.


25/F

2014. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. jún. 12. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,most legalább ki tudod magad élni,mindent úgy tudsz csinálni ahogy akarod,aztán majd rád talál a boldogság,Sok sikert!
2014. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,6 év után költöztetek össze. Én speciel felfogni sem tudom, hogy bírtál 6 év után összeköltözni és 8 év alatt összeházasodni...


Az ismerőseim is így voltam,8-10 évig benne voltak egy kapcsolatban, volt amelyik 4-5 évig menyasszony is tudott lenni(bár szerintem elég megalázó lehet 5éveket menyasszonyi státuszban tölteni), de aztán kb 30 évesen találtak olyat,akinek volt esze és célja és 1év után már összeházasodtak,gyerek is lett.


Nem vagy öreg amúgy, de tény, hogy a 20-as éveid elúsztak.Legyen ez egy jó tanulópénz, hogy a 30ast már ne szúrd el :)

2014. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akarom mondani 8 év alatt házasodni sem
2014. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megértelek...16 éves koromtól 26ig éltem kapcsolatban...kellett 1.5 éve mire magamhoz tértem utána ..de sztem nem késtünk le semmit...sőt ;) Én úgy érzem sokat tanultam ebből a kapcsolatból és a sok tapasztalat (jó s rossz egyaránt) segítségre lesz egy következő kapcsolathoz... Még nem késő élni..sőt sok pasi szerint a 30as nők a legjobbak ;) szóval fel a fejjel .. a legnagyobb hiba amit most elkövethetsz az az ha ebben az állapotban maradsz mert csak lehúzod saját magad ..Ha van kedved priviben beszélgethetünk ..szép napot... 28/N
2014. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!