Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki menne bele egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brida kérdése:

Ki menne bele egy kapcsolatba egy swingerrel?

Figyelt kérdés
Már régóta nincs párkapcsolatom, és megtetszett egy szomszédom, a vonzalom nyilvánvalóan kölcsönös,folyamatos az sms-s váltás, baráti alapon átjárunk egymáshoz, és olyankor izzik a levegő körülöttünk. Szerencsére még mielőtt történt volna bármi is közöttünk, kiderült, hogy van egy fura szexmentes párkapcsolata egy nála idősebb frigid nővel és annak tudtán kívül swinger életmódot folytat. Számomra nem elfogadható sem egy szerelmi háromszög, sem a swinger életmód, de nagyon bánom, hogy ezért esélyt sem adok arra, hogy esetleg összejöjjünk. Ki mit tenne az én helyzetemben?
2014. jún. 12. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod, hogy fel fogja adni a swinger életmódot érted?

Szerintem ebben ne is reménykedj.Vagy elfogadod ezt (ez úgy értendő, hogy együtt mentek swingerezni is) vagy sem.

2014. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mire akarsz neki esélyt adni? Van párkapcsolata és swinger. Számodra pedig egyik sem elfogadható.

Ha akar tőled valamit, akkor lépjen ki a párkapcsolatából.

A swingerkedést egyébként szerintem sem fogja abbahagyni.

(Én azt hittem swinger klubba párok járnak.)

2014. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem swinger klubba jár, hanem egy online swinger oldalon van fent, ahol sok egyedülálló is van, nem csak párok. Nem nyilvános helyen jönnek össze, hanem privátban, van aki egy személlyel van aki egy párral harmadikként. Az én erkölcsi normáim szerint ez így sem elfogadható, de még mindig jobb a csoportos nyilvános együttléteknél. Hogy lemondana-e értem vagy sem azért kérdéses, mert állítólag azért lett swinger mert a szexmentes kapcsolata mellett csak így tudott kötetlen szexuális kapcsolatokat létesíteni.
2014. jún. 12. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos a swinger az egy életforma. Swinger klubbokba inkább párokat engednek be, de swinger közösségekben kialakult baráti társaságba be lehet kerülni egyedül is. ez az életforma, és életmód egyrészt ragadós, (egyáltalán nem kizárt ha kipróbálod bejön neked, minden swingeres így kezdte) másrészt mint a neve is mutatja életmód, nem futó hóbort. Szóval én arra tippelnék, hogy ha nagyon látja benned a lehetőséget meg fogja próbálni miattad abbahagyni, de egészen biztosan végig hiányozni fog neki, maximum olyan jellem, hogy mögötted nem csinálná. A legboldogabb akkor lesz ha a swingerben is párja lennél.
2014. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Swinger 100% biztosan nem lennék. Még futó kalandjaim sem voltak soha. Nálam a szex mindig egy testi-lelki együttlétet jelentett egy kölcsönös szerelmi kapcsolatban. Nem csak az erkölcsrendembe nem fér bele a swingerség de az azzal kapcsolatban egészségügyi kérdések, veszélyek is visszatartó erővel bírnak. Ezért sem mentem bele az együttlétbe. Bár azt mondja biztonságos szexet folytat, nyilvánvalóan az orális szex ugyanolyan veszélyt jelent a HIV, Hep B és C, HPV szempontjából. Mondtam, hogy orosz rulett, nincs olyan, hogy megválogatja a partnereit, nonszensz, mert senkinek sincs a homlokára írva hány és milyen partnere volt és azoktól mit kapott el.
2014. jún. 12. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos a swinger közösségek erősen ellenőrzött csapat, főleg baráti társaságban. A swinger egyik szabálya pároknál, hogy nincsenek titkos légyottok, meg félrelépések, és 99,99%-ban tényleg nincsenek, mert minek, ha egymással is bármikor egy bulin? Nem véletlenül a legkiegyensúlyozottabb párok legtöbbször swingeresek.


Te tudod, hogy neked mi fér bele, csak arra készülj fel, hogy gyaníthatóan nem ő neked az igazi :)

2014. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erre már rájöttem, talán csak megerősítésre vártam, mert az embernek a szíve és az esze nem mindig ugyanazt súgja :) és mert egy kívülálló, vagy olyan személy aki volt már hasonló helyzetben, érzelemmentesen, tárgyilagos választ tud adni
2014. jún. 12. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
De kis butuskák vagytok. Swinger klubba járnak párok is, akik csak egymással foglalkoznak. A swinger egy nyitott világ, sokszínű - hiszen minden embernek más és más perverziói vannak. Vannak akik csak egymással foglalkoznak, vannak akik félrevonulnak. Inkébb maga a helyszín adja meg a varázsát - attól még nem kell hármasban dugnotok.
2015. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!