Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választ! kérdése:

Mit tegyek? O. o

Figyelt kérdés
Egy fiúval jártunk de én egy idő múlva nem éreztem iránta semmit.. Aztán szakítottam vele, utána egy kis idő múlva hiányozni kezdett és rádöbbentem, h mekkora butaságot csináltam, h szakítottam vele, mert ő igazán szeretett. Azóta újra összejöttünk, de megint úgy érzem h nincs túl sok értelme..de hogyha szakítunk, akkor lehet h megint ez lesz és szegénnyel a bolondját járatom. Vannak olyan pillanatok, amikor érzem, h jól elvagyunk, és szeretem, de általában nem.. Most mit kéne tennem? Vagy nekem kéne megváltoznom? Mit gondoltok?
2014. jún. 12. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy egy kapcsolathoz. Próbáld megismerni jobban ha úgyérzed lehet belőle valami..de a lényeg hogy ŐSZINTE LEGYÉL! Ha kiakarod dobni megint, dobd ki, ne hazudj neki csaje.
2014. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom maximum 15 éves lehetsz
2014. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy nem szereted akkor szakítsatok. Szerintem csak azért kezdett egy idő után neked hiányozni mert akkor nem volt párod. Ha találsz valaki mást őt majd elfelejted. De lehet hogy még tényleg nem vagy érett egy párkapcsolatra. Próbáld meg mással is és ha vele sem megy akkor várj még egy picit a kapcsolatokkal.
2014. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!