Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon beképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon beképzelt a srác?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk régóta egy pasival. Megírtam neki, hogy jó nagy csalódás ő nekem (tényleg az, nem csak egy dolog miatt), mire azt válaszolta, hogy "csalódás??? miért, volt egy pozitív képed rólam? nem is ismersz! tetszem neked? vagy mi ez?" Valahogy nem áll nekem össze, hogy miért kérdezi, hogy tetszik-e nekem, miután közöltem, hogy csalódtam benne… Talán udvarlást várhatott tőlem ezek után?

2014. jún. 12. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy mondatból nem lehet megítélni valaki egóját. Mondanám,hogy igen, egy beképzelt barom, de nem biztos, hogy fedné az igazságot
2014. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha csak neten ismerkedtek, akkor ez nem beképzelt mondat
2014. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű, ha egy csaj azt mondja kb. hogy "rendes srác vagy, de sajnos nem tetszel", akkor annál kár próbálkozni. Viszont ha veszi a fáradságot ahhoz, hogy a férfi jellemhibáit ecsetelje, az annak a jele, hogy a férfiasságát vonzónak találja.
2014. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt, hogy jó nagy csalódás nekem, hogy lehet úgy értelmezni, hogy MOST tetszik nekem? Nem egyértelmű ebből, hogy régen kedvesnek, rendesnek, őszintének, érzelmesnek, stb. gondoltam, és rájöttem, hogy pont az ellenkezője a valóság?
2014. jún. 12. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a 3-mas válaszolónak szerintem igaza van. Nem bunkó, csak kíváncsi szerintem. De nem tudjuk, hogy miért csalódtál benne? Nem tudjuk, hogy tetszik-e neked, vagy sem. Így nehéz megállapítani, a kérdésedre a választ.

L/20

2014. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg érzi, hogy a férfiasságát még vonzónak látod benne, addig tudja hogy még hatást tud rád gyakorolni, meghallgatod, így kidumálhatja a dolgokat, elgyengülhetsz tőle.


Csajok is tudják, hogy srácok is sokmindent hajlandóak megbocsátani, ha teljesen nőies vonzerejük hatása alatt állnak.

2014. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!