Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék még a nyáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék még a nyáron közelebb kerülni valakihez?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, rég volt komoly kapcsolatom (tudom, már rájöttem, hogy kicsi voltam még, de nem történt semmi "olyan", hála Istennek).

Nem nagyon szoktam "kavarni" fiúkkal. Két srácról tudok az osztályomból, akinek bejövök, de ők nem az eseteim.

Nagyon "szeretetéhes" vagyok, hiányzik, hogy hozzábújhassak valakihez. Nem szeretnék olyasvalakivel ismerkedni, aki csak kihasználja a lányokat, és azért persze vannak elvárásaim is.

Ha nem is lenne belőle komoly kapcsolat, legalább néhány randit le szeretnék "bonyolítani", akár különböző emberekkel (persze nem úgy, ha közben már alakul valami komolyabb is).


(Nem szeretek neten keresztül ismerkedni, inkább valaki olyannal ismerkednék, akivel vannak közös ismerőseink, esetleg egy suliba járunk, vagy találkozok vele valahol, és megtetszik. )


2014. jún. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt most mi a kérdés?
2014. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Hogyan tudnék még a nyáron közelebb kerülni valakihez?" tehát hogy mit csináljak, hogy bepasizzak, röviden és leegyszerűsítve.
2014. jún. 12. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

úgy, hogy keresed a társaságukat


de miért is nem szeretnél itt ismerkedni? mert én szeretnék.. :/

2014. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!