Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyíthatnám be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyíthatnám be a barátnőmnek, hogy csak őt szeretem és nem érdekel más lány?

Figyelt kérdés

Sok lánybarátom van és féltékeny rájuk, azt hiszi azért vagyok csak vele, mert nincs más és elhagyom, ha egyik csajbarátom akarna tőlem valamit.

Hiába mondom neki, hogy őt szeretem nem igazán hisz nekem.


Milyen tettekkel tudnám bizonyítani, ha már a szavak nem elegendőek?


22 F



2014. jún. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

a magatartásoddal.

ne nézegess más nőket, ne lépd át a határt más nőkkel, és foglalkozz lényegesen többet a bnőddel mint a többi lánnyal, szakíts rá mindig időt.

ha ezeket betartod és így sem bízik benned akkor nem te vagy a hibás, ne legyél papucs mert neki az tetszene... de ezek fontos dolgok viszont. ha nem bízik benned így se keressen vmi bezárkózott szerencsétlent maga mellé.

sok sikert :)

19f

2014. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendezz meg egy facebook beszélgetést, ahol az egyik ilyen lánybarát "ajánlatot" tesz neked, hogy menjél fel hozzá és megdöngetheted, te meg természetesen küldjed el a francba chaten, aztán maradjál bejelentkezve és hagyjad, hogy a barátnőd megtalálja. (Nyilván ezt ne facebookon beszéld meg a lánybarátoddal.)
2014. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha komolyan bizonygatnod kell annak ellenere, hogy vele vagy es nem massal, es csak ugy ok nelkul feltekenykedik, dobd ki. Ha nem teszed, amig egyutt vagytok folyamatosan meg fogja keseriteni az eletedet.
2014. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az elsőnek.
2014. jún. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!