Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, h valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, h valaki ennyire hiányozzon a másiknak? Ennyire szerelmesek lennénk?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel néhány hónapja vagyunk együtt. Úgy 40 km köztünk a távolság és ezért hetente kb. 3 napot tudunk együtt lenni össz-vissz. Betegállományban vagyok és a barátnőm nálunk töltött 3 napot. Az utolsó napunkon (tegnap) mindketten elérzékenyültünk, h aznap már megy haza, mert csak a köv. héten tud jönni újra. Most, az egyedül töltött napon úgy érzem, mintha csak 1 napot lettünk volna együtt, nem találom fel magam, kegyetlenül hiányzik és a nap nem bír telni, ráadásul még csak csütörtök van és ő is így van ezzel:) :D Beszélünk egymással de az nem ugyan az.. :) Picit úgymond megijedtem ettől "tünettől", mert félek, h már egymás nélkül nem is fogunk tudni meglenni ha minél több időt vagyunk/leszünk együtt! Veletek is volt már ilyen, esetleg hasonló? :)

2014. jún. 12. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
köszönjük az információt.
2014. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szerelem az ilyen! :) Velünk ugyan ez volt, sőt még van is. 3 éve vagyunk együtt.Attól ne ijedj meg, hogy ennyire szereted. Ez normális. :)
2014. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Annó én az akkor még barátnőmmel 8 napig voltunk lent telken nyaralni együtt. Úgy jöttünk haza, hogy a szüleinknek bejelentettük, hogy összeköltözünk, apelláta nincsen. A köv. hónapot már albérletben kezdtük együtt, azóta már 9. éve a feleségem saját kecóban :D

2014. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1- Ásd el magad inkább! :) Ha nem érted az oldal lényegét, akkor nem tudom, h mi a francot keresel te itt... :)

2.- Nem félek a szerelemtől, csak attól, h a külön töltött napok szenvedés van mindkettőnk részéről és az összeköltözés még nem oldható meg, ugyanis ő még tanul és egyetemre készül... :)

2014. jún. 12. 18:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Dowd! Gratulálok! :) További sok boldogságot! De épp most írtam le a 2. válaszolónak, h sajnos nálunk az összeköltözés még nem jöhet szóba... :/ :)
2014. jún. 12. 18:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. :D De addig is élvezd ki, hogy ennyire szeretitek egymást. :)
2014. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez csak azt jelenti hogy nagyon szeretitek egymást :)

Mi is így vagyunk a párommal köztünk 500 km a távolság és egy hónapban max 2x tudunk találkozni. :( És mi is így vagyunk mint ti szóval ne aggódj ;)

2014. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy rossz amikor elváltok, de kénytelenek vagytok így élni amíg el nem jön az ideje az együtt élésnek. Beletörődsz és arra koncentrálsz, hogy a következő 3 nap jobb legyen az előzőnél.
2014. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Huh, most pozitívan csalódtam, h vannak itt ennyire értelmes emberek is :)

Hát remélem elmúlni nem fog, csak erősödni, vagy ugyan ezen a szinten maradni! :))

Azta 500 km? :O Az nem semmi! Elismerésem, h így bírjátok! Én már a heti 3 találkozást is kevesellem, nem még havi 2-t de biztosan az is csak szokás kérdése :) Kitartást nektek és további sok boldogságot! :)

Más választás nincs! :) És igen, igyekezni fogok még szebb 3 napot együtt tölteni :)) Köszönöm a válaszokat! :) Tényleg rendesek vagytok ! :)

2014. jún. 12. 19:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdező.


Lehetőség nekünk sem volt, el volt döntve, és vagyunk annyira önfejűek, hogy esély sem volt ledumálni minket :D

Szóval albérlet, és igen szűkösen éltünk emiatt, de fel sem merült, hogy szétköltözzünk :)

2014. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!