Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ítélik el azt az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azt az idősebb, gazdag embert akinek fiatalabb nője van? (lent)

Figyelt kérdés
Miért képzi általános utálat és megvetés tárgyát az, ha egy idősebb (értem 50 fölötti) dúsgazdag embernek egy fiatal (értsd 30 év alatti) barátnője/felesége/szeretője van? A gazdag ember ugyanis valószínűleg fiatal, kellően jó nőkre (szép test, nagy mell, gyönyörű arc stb.) és az ebből származó vad szexre vágynak, és ezért persze csrébe jól tartják a nőt (bunda, ékszerek, sportkocsi, villa stb.). A nőnek pedig kell a gazdagság, a pompa, és ezért hajlandó ugyebár lefeküdni egy idősebb emberrel is. Ezt mindketten akarják, és teljesen természetes dolog, nem értem tehát ezt miért ítélik el és/vagy nézik le olyan sokan... Vélemények?
2014. jún. 12. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert az emberek imádnak másokon szörnyülködni, addig se gondolnak a saját szánalmas életükre.
2014. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%

Mert ez az emberi kapcsolatok megcsúfolasa.


Amúgy meg nem érdekel.

2014. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Én nem ítélem el. Akkor sem, ha nem gazdag az az idősebb férfi. És akkor sem, ha a nő az idősebb. :)

Igazából nem nagyon érdekel mások nemi élete vagy kapcsolata, a magam dolgával szoktam foglalkozni.

2014. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem irigykedek rájuk, nagyon jól teszik. Van, akinek minden jut, van akinek semmi. Ilyen az élet...
2014. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ASOT ***** válasza:
54%

2-es jól írja. "Mert ez az emberi kapcsolatok megcsúfolasa. "


mert nem ez a papírforma.

ÉS az emberek joggal kezdenek el aggódni is ez által azon, hogy "ha pénz van minden van?"

És ez által alkotnak egy véleményt az ilyen nőkről is.


És nem is a pasit ítélik el a legtöbben mert senkit sem érdekel, mert tele van pénzel szerencsés h megdughat fiatal csajokat is idősebb korban, mert melyikünk ne szeretné majd ezt?? :)


Hanem leginkább a női oldala idegesíti fel az embereket.

2014. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem ítélek el senkit, de azért gondoljunk a dolgok végére, ha ez az 50 feletti embernek nem lenne pénze, vajon akkor is lehetne fiatal és szép barátnője, felesége, szeretője?:) Nem valószínű...Vagyis egy ilyen nő pénzért adja oda magát valakinek. Erre meg van egy bizonyos jelző, amit használnak, ami meg nem feltétlenül pozitív.

Szóval sokan ezért szólják meg őket, vagy éppen ítélik el őket.

De hát az ő életük, nem az enyém, ha nekik így jó, akkor nekem meg aztán mindegy.:)

2014. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Sok idősebb férfinak van fiatalabb barátnője, akkor is ha nem gazdag. A nők szeretnek felnézni a férfiakra. Ennek nem kizárólag a pénz lehet az oka. Engem például az is levesz a lábamról, ha valaki nagyon okos, vagy profi a munkájában.


Egyébként meg azonos korúak is vannak egymással csak a pénzért.


Szóval hülyeség ezt így boncolgatni.

2014. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

"Sok idősebb férfinak van fiatalabb barátnője, akkor is ha nem gazdag."

Ja, de nem úgy, hogy a csaj 26 éves, a pasi meg 55 mondjuk.:) Még ha egy 55 éves pasinak, aki nem gazdag van mondjuk egy 40 éves barátnője, azt simán el tudom képzelni pusztán érzelmi alapon, de ne magyarázd már be nekem, hogy egy 26 éves tökre szerelmes lenne és nagyon jó párkapcsolatban tudna élni egy 55 éves emberkével, aki nem pénzes.:) Ja, mese habbal.:)

2014. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nálunk a messzebbi rokonságban van egy időse bb férfi (50 felett) és egy fiatalabb nő aki kb. 20 évvel fiatalabb nála. Mi nem ítéljük el ezeket a párokat, csak az a lényeg hogy szeressék egymást :)
2014. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert ez nem kapcsolat hanem kb. árucsere.

A nő szexet ad draga dolgokért,a férfi meg pénzt,dolgokat a szexért.

Egymas kölcsönös kihasználása. Amúgy meg általában kiderül hogy a fiatal csaj meg egy magakorabeli bikaval is félrekefél.

2014. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!