Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy pasi nem veszi észre a közös tulajdonságokat, érdeklődési köröket stb. , vagy csak nem akarja észrevenni?

Figyelt kérdés

Nem akarok öntömjénezésbe kezdeni, de elég sok pasi akar velem összejönni, és már nagyon unom, hogy mindegyik a negyvenes karja villogtatásán kívül semmit nem tud felmutatni. Viszont...


A barátnőm által félig-meddig megismerkedtem egy sráccal, aki első látásra szimpátiát váltott ki belőlem, alapból nem nagyon beszédes, inkább csöndes, de amikor megszólal, a poénja nagyon gyilkos :D Meg azt vettem észre, hogy ugyanazokat a kifejezéseket használjuk, szinte ugyanolyan a szókincsünk, s amikor mond valamit olyan, mintha csak én mondtam volna.


Több közös tulajdonságot is felfedeztem, mosolyogtam is rá, próbáltam becsatlakozni a trécselésbe, amikor a barátnőmmel beszélt, de nagyon úgy néz ki, hogy nem vesz észre engem, vagy csak nem akar, vagy éppen nem mer. Őszintén szólva nem tudom.


Elcsíptem egy múltkori mondatát, elég bunkó véleménye van a nőkről, ám ennek ellenére van jó néhány havernője/barátnője, akikkel tök jól elvan, velük aztán be nem áll a szája. Szóval nem érezteti velük, hogy ők nők és egyáltalán nem bunkó velük, sőt, a szaktársnőivel olykor eljárnak vacsorázni is.


A barátnőim szokták mondani elég sokszor, hogy mi az, hogy ilyen jó külsővel és aránylag normális aggyal, felfogással nem jöttem még össze senkivel? Bár nem hiszek nekik, mert egy hülye naiv libának tartom magam, szóval nem mondanak igazat. Meg aztán itt van ez a pasi, akivel szívesen összeismerkednék, de nincs semmi kiindulópont. Amikor néha egymásba futunk a közös ismerőseink társaságában, tök szótlan, és inkább a háttérbe vonul. Még annak ellenére se néz rám, hogy sokszor egymás szavába vágunk, vagy egyszerre mondjuk ki ugyanazt a szót stb.


Szóval simán meglenne a közös frekvencia, de úgy látom, hogy nem vevő rám. :(


Szerintetek előfordul olyan, hogy egy pasit taszít, ha belső tulajdonságokban egy hozzá nagyon hasonló nőbe botlik?


2014. jún. 12. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem vagy zavarba hozod (és nincs elég gyakorlata hogy ezt kezelje-) vagy ha meg se próbál keresni egy szó mint száz nem jössz be neki.

ha komolyan tervezel vele próbálj neki valami egyértelmű jelet adni, hogy te benne lennél többe is. hívd el valahova kettesben, vagy valami hasonló.. és akkor kiderül ő hogyan áll hozzád.

ha bejössz neki úgyse mondja vissza.. ha igen akkor nem kellesz neki.

tetszik a gondolkodásod, de nem viselkedsz öntelt módon? (nem ismerlek nem megbántani akarlak csak kérdezem!)

vagy nem tetteted magad elérhetetlennek? sok csaj esik ilyen hibákba...?

2014. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, én ilyen vagyok. Alapból introvertált viselkedésem van, de jó és közeli ismerősökkel nekem is be nem áll a szám. Viszont ha van egy új ember a csoportban, akkor háttérbe húzódok és megfigyelem az illetőt. Ha úgy érzem, hogy vele is jól ki tudnék jönni, akkor vele is képes vagyok úgy kommunikálni, mint a többiekkel.


Csak idő kell hozzá szerintem.

2014. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!