Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, ismerkedünk neten, képet már látott rólam, tudja, hogy duci vagyok, de azt mondta, így tetszem neki. Lassan találkozunk élőben, és félek, hogy mégis meggondolja magát. Sajnos nagyon kevés önbizalmam van, rengeteget csalódtam, és már nem vagyok képes elhinni, hogy én is tetszhetek valakinek, főleg egy átlagos testalkatú srácnak. Régebben neki is volt feleslege, aztán fogyott 20-30 kilót, szerintetek ezért lehet? Ja, és természetesen rajta vagyok a fogyáson, életmódot változtattam, tornázok, még mielőtt valaki azzal jönne, hogy ha nem szeretem magam, változtassak... csak hát ugye nem egyik napról a másikra megy ez, hanem hosszabb folyamat. Egyébként 30 éves, én huszonéves, szóval nem tinikről szól a kérdés. Köszönöm!
2014. jún. 12. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
igen. elképzelhető. ha ezt írta így is gondolja, nem kell semmit belemagyarázni a dolgokba.
2014. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azért élőben mégis más... nem egy képről van szó, látszik a narancsbőröm, hogy nem feszes a bőröm, lábam, fenekem, karjaim, hasam... Nagyon félek :(
2014. jún. 12. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:

mondom ne magyarázz be ilyen idiótaságokat..

azt írta tetszel neki. viselkedj ennek megfelelően.

ha felhívod a hibáidra a figyelmét csak rontod a saját esélyeid. érezzétek jól magatok, az erényeid lássa. nem lesz itt semmi baj.

sok sikert :)

2014. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor csak összeszedem magam :)
2014. jún. 12. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

azért majd írd le mi lett, már érdekel.

bocsi a stílusomért rossz napjaim élem, kicsit bunkó vagyok.

2014. jún. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, majd megírom! :)


Egyébként én egyáltalán nem éreztem bunkónak a stílust, szóval nem kell bocsánatot kérned semmi miatt. :)

2014. jún. 14. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
majd várom mi történt :)
2014. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké :) Már én is várom... :D
2014. jún. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!