Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom örülne ha szexin felöltöznék neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy lassan 3 hete nem látom ( mindegy miért,hosszú,távkapcsolat) és gondoltam meglepem és vettem egy ilyen csipke csoda ruhát ami a filmekbe is van :D és gondoltam gyujtok gyertyát és ez a ruha plusz zene.. örülne neki szerintetek? ti örülnétek egy ilyennek a barátnőtöktől?
2014. jún. 12. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, idegbajt fog kapni és rádborítja az asztalt....

milyen kérdés ez már megint... persze hogy örülni fog.

2014. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és most mit vársz? h mindenki leírja neked h hú de jó csaj vagy, örülnénk neki?
2014. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó elnézést :D csak először csinálok ilyet és izgalmas számomra :D de amugy mondtam h kap valamit és ha ő másra számit és nem fog tetszeni.. vagy ez végképp hülyeség ?:D
2014. jún. 12. 19:39
 4/8 A kérdező kommentje:
nem várom csak megkérdeztem hogy ti hogyan reagálnátok:) először is nem tudod hogy nézek ki tehát ezek hidegen hagynak :D azt irsz amit akarsz . másodszor pedig normálisan is le lehet írni:)
2014. jún. 12. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:
és mit kap akkor írd le azt is. szűzességed?
2014. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ezt így nem tudhatod előre, de van legalább 80% esélyed, hogy bejön majd neki. A volt barátnőm mesélte, amikor még együtt voltunk, hogy az előző kapcsolataiban megcsinálta a romantikus gyertyás zenés szexiruhás ötletet, és nem tetszett egyiküknek sem (ha jól emlékszem 3 volt).

Aztán megcsinálta velem, és én majdnem hanyatt vágtam magam, olyan vadító volt. Mondjuk a lassú csöpögős romantikusos zenét én lecseréltem valami lendületesebbre (nem tuc-tuc), és kb végigkeféltük az éjszakát. :D

2014. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3.nak : 1 éve már elvette ;)

4.nek: köszii a választ :D remélem hogy nálunk is az lesz ami nálatok volt :D :)

2014. jún. 12. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki, akkor hülye. :D
2014. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!