Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom elég korai kérdés így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elég korai kérdés így nyár elején, de most jutott eszembe és érdekel, h kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Ha kapcsolatban vagytok, akkor h jobb szilveszterezni a párotokkal? Édes kettesben, vagy valami buliban haverokkal együtt?
2014. jún. 12. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kettesben szeretünk. Végre egy éjszaka és előtte utána egy-egy nap, mikor sok idő van és együtt lehetünk sietségek nélkül.
2014. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy beb@$zva egyedül,hogy semmire nem emlékszem.
2014. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9 órai lefekvés, külön.
2014. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első szilvesztert bulival tölöttük, de azóta mindig kettesben szileszterezünk. Ez az egyik legjobb közös program.
2014. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először kettesben voltunk, utána pár baráttal házibuliban, utána megint kettesben, majd megint barátokkal. Szerintem a barátokkal a legjobb, hiszen akkor lehet romantikázni is, mert azért előttük nem ciki, de poénosabb is több emberrek szerintem :)

20/L

2014. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!