Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ez? Férfiak ti most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Férfiak ti most melyiket preferáljátok inkább?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy a pasik mindig azt mondjak hogy egy no legyen szép es legyen rajta mit fogni mert a Csontos nem jo. De egy buliba pl inkább a sovány csajokhoz mennek oda a pasik nem a kicsit formás nohoz akin van mit fogni. En is ilyen vagyok. Nem vagyok kövér csak van popsim meg cicim meg nem vagyok egy sovány típus de egyáltalán nem vagyok kövér. Szép arcom jo alakom es gyönyörű hajam van megis inkább mennek oda egy csúnyább de sovány csajhoz mint hozzam. Pedig igényes csinos vagyok es szépen öltözködom... Miert van ez? De nem csak bulikban hanem amugy is.

Normális válaszokat várok!!!! 19/L


2014. jún. 12. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ők mást gondolnak rólad, mint te saját magadról.
2014. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Lehet tényleg nem jól látod magad.
2014. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mert lehet h súlyosabb vagy mint azt hiszed.
2014. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mert általánosítasz. Egyrészt számodrta az a "pasi", akit a buliban látsz. Másrészt a saját észrevételeidet abszolútizálod. Ezernyi ok lehet, hogy miért nem mennek oda hozzád, és ebből csak egy az alakod.
2014. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egy pici budiban konnyebb egy vekony csajt megdugni mint egy dagit.


Egyebket a ferfiak valoban ezt szoktak mondani, csak ok es te nem ugyanugy kepzelitek el ezt az idealt. Mi ezt a csinos nokre mondjuk, aki nem anorexias es cicis. Te viszont dagadt lanyokrol beszelsz. A ketto nem ugyanaz.

2014. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

En egyáltalán nem a dagi lányokról beszélek hanem azokról akiken van pl. 5 kg felesleg mint rajtam.

En az alapján írtam ezeket amiket a fiú barátaim mondanak mert ok mondtak hogy szép vagyok es egyáltalán nem kövér... 165 cm es 62 kg vagyok... De arányos vagyok.

2014. jún. 12. 21:15
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet, egyszerűbb lenne válaszolni, miért nem keresik a társaságod.
2014. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
minden csajnak azt mondják hogy szép.. amíg nincs kép addig nem lehet megmondani nem adatokból áll az ember
2014. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
valóban, lehet, hogy csak nem akarnak megbántani. Kép nélkül nehéz megmondani mi lehet a baj
2014. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!