Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek ilyen?

Figyelt kérdés

Első csajom huszonévesen volt, szerelmes is lettem belé aztán pedig megcsalt kiderült, hogy egy kis K..


Most pedig van egy második csajom normális rendes túlzottan is mert marha unalmas, rájöttem, hogy nem vele szeretném leélni az életem, egyszerűen nehéz egymást elszórakoztatni nem igazán illünk össze..

Ő fülig szerelmes belém én meg belé már nem, de nehéz ebből az egészből kimászni és ami a lényeg úgy érzem csődöt mondtam, ha én ebből ki mászok szakítok vele stb..

úgy gondolom nekem többet csaj nem kell feladom, nem fogok menni senki után majd ha elém áll egy akire azt mondom hogy igen vele rózsaszínbe látom a világot ő az akire egész életembe vágytam na akkor talán még kicsit kételkedve bizonytalankodva is de lehet megpróbálom vele újra..

Na de erre mennyi az esély?

Nem ülök én egész nap itthon, járok melóba meg amúgy is ki, találkozok heti szinten új emberekkel hölgyekkel.

Úgy vagyok már vele h nem érdekel már semmi, vagy jön az amiből nem engedek egy centit sem tehát az jön el amitől seggre esek vagy akkor kész meghalok egyedül mert nekem ez jutott.. hogy nem jön el az akire vágyom..


Érezte más is így vagy hasonló képen közületek?

Köszönöm


2014. jún. 12. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
hát fura a szitu engem is dobott egy kis k.. egyszer aztmondta tul jo voltam hozza (kamu szöveg) meg h neki keikell heverni előzőt...ja két hét után összejött egy másik sráccal...énis akkor két hétig padlon voltam..de a te esetedben az hogy rajong érted egy nő az jo légyszives részletezd miaz h uod őt tehát miylen téren ...közös programok vannak esteleg?
2014. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pont ugyanígy voltam és vagyok, mint te... én még egy picit küzdök, hátha változik valami és jobban megszeretem. Mert szeretem a mostanit is csak nem vagyok szerelmes :P
2014. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!