Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól döntöttem? 20/L

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal, mert nagy volt a körkülönbség.... és nagyon azt értem hogy tényleg nagy (20), ami sok problémát vetett fel. A jövőmet tartottam szem előtt. Egyszerre érzem azt hogy jól tettem, és azt hogy szörnyű hibát követtem el mert még mindig szeretem és ő is engem.
2014. jún. 12. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Azt most félreteszem, h te egy 40 évessel voltál...

Maradjunk annyiban h jól tetted. És undorító is van ki kell mondjam :D

Bocsánat!!!

2014. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát a 20 év most még nem lenne nagy de pl. ha ö 60 te meg 40 na ott már igen.. D: viszont ha szereted és ö is téged ne engedd el...
2014. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az apád lehetne...
2014. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a jövőd szempontjából jól döntöttél, a családalapítás nehézségekbe botlott volna...
2014. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Egy újabb példája annak, hogy a mai világban mások véleménye számít, a külsőségek, és nem az, hogy az ember mit érez. Ügyes vagy, gratulálok neked is. Kit érdekel a kor, könyörgöm, szeretitek egymást!!!
2014. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jól
2014. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok benne biztos, hogy jól döntöttél, de tény, hogy az ekkora korkülönbség nem ideális egy családalapításhoz. A férfi 40 éves. Ha most szülnél neki, akkor sem biztos, hogy megélné a gyerek esküvőjét. 15-25 év múlva kap egy szívrohamot, te meg ott maradsz egyedül a gyerekekkel 35-45 évesen. Igaz ekkor még találsz új férjet.

36F

2014. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

most lehet, hogy kétszer olyan idős mint Te.. de 20 év múlva már csak másfélszer lesz idősebb! 40 év múlva pedig csak 1.3szor! vagyis ha így folytatod, el tudod törölni a köztetek lévő korkülönbséget!;D


amúgy jól tetted, a jövőképek és a célok nem egészen összeegyeztethetőek:/

2014. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

20 éves a leányzó, miért kell családalapitással tömni a fejét?


Amúgy ja, ne mások véleményére hallgass... én 1 évet küzdöttem egy lányért, mindenki mondta, hogy ribizli, nem vagyunk egymáshoz illőek, kislány, éretlen

2014. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem döntöttél jól. Az elején is tudtad hogy ez benne van a dologban, nem útközben derült ki. Egyik osztálytársam apja 80, az anyja meg 46 éves, szóval az ember nem tudhatja. Ha szereted és szeret, akkor lépjetek tovább ezen a kis dolgon.
2014. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!