Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan voltam féltékeny? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, neten keresztül ismerkedtünk meg. Már párszor összevesztünk és volt hogy szét is mentünk rövid időre 1 hét.

A problémám az hogy mikor minden rendben megy akkor ő hirtelen elbizonytalanodik.. és átváltozik egy más emberré távolságtartó lesz és bunkó. olyankor elküld a fenébe..

Tegnap is rossz kedve volt írta hogy nem bízik bennem. Meg hogy ő most fél mert még eddig nem volt szerelmes..

Meg az a baja hogy eltávolodtak a régi haverjai tőle.

És kiakar békülni egy lány barátjával(aki tetszett is neki régen)írt is neki de nem válaszolt.

Ezért lettem féltékeny. De hogy neki már nem tetszik és nem akar tőle semmit engem szeret. majd utána meg írta hogy dögöljön meg minden ember beleértve engem is..:(


Aztán meg írta hogy nem úgy gondolta megbánta amit írt..

meg ha nem hagyom abba a féltékenykedést akkor szakítsunk.. mindezt neten keresztül történt.


tippek tanácsok? szerintetek melyik orvossal írassak fel nyugtatót?


2014. jún. 13. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi van?

Barátod skizofrén.

2014. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmibe nem néz, Te senki vagy Neki!Csak sz*pat...leszar Téged...Frankón oda mondja, hogy írt vmi csajnak..és akkor még Te akarsz vele együtt maradni?Legyen már benned önbecsülés!
2014. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a második hozzászólónak. Dobd ki.
2014. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok??
2014. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most meg ő van felháborodva..


:S


de szerelmes vagyok belé..:(

2014. jún. 13. 12:49
 6/13 anonim ***** válasza:
ugye makacs is mint a dög?
2014. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az nagyon makacs..:S honnan tudod?
2014. jún. 13. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
kérdeztem hogy hány évesek vagytok? És mondom honnan gondolom:)
2014. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PearlDiver ***** válasza:

Van egy ötletem, hogy a srác miért néven ismerkedik...

Elég gyerekesen viselkedik, az ilyen embernek sokat kell tanulnia még, mielőtt képes lesz normális párkapcsolatra.

2014. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Miért néven ismerkedik?" ezt nem értem.. kifejtenéd?


Igen elég gyerekes..

2014. jún. 13. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!