Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elveheti ennyire valaki eszét a friss p*nci?

Figyelt kérdés

Három éve szakítottam a volt barátommal. Azóta férjhez mentem. Nem haraggal váltunk el, csak nem akartunk már együtt lenni. Kellemes barátság maradt köztünk (extrák nélkül!). Amikor egy lányt randira hívott egy társkereső oldalról, mindig elmesélte, sőt volt, hogy kikérte a tanácsom.


Ez történt egy hónapja is. Megismerkedett egy lánnyal, akinek nagyon nem tetszett neki az arca. Megkérdezte tőlem a véleményem. Én azt mondtam, hogy ha a személyisége megfogja őt, akkor ne törődjön ezzel, szépnek fogja látni később.

Egy hétre rá telefonáltam, amikor is elmondta, hogy a csaj ki van akadva miattam, mert mi biztosan szeretők vagyunk. Elmesélte, hogy összetörte a lány a tőlem kapott poharakat például, összekarcolta a tőlem kapott DVD-ket.


Elképedtem ezen, majd pár nappal később chaten elmondtam a véleményem az ügyről. Hogy nevetségesnek találom, amit ez a lány művel, és jobb lenne neki egy egészséges lelkű lánnyal.


Pár nappal később hívott ismét, és nyomatékosan megkért, hogy tartsam távol tőle magam, mert csak megkeserítem az életét. Kiderült, hogy megmutatta a chat beszélgetésünket a lánynak, az pedig szerintem ultimátumot adott neki, hogy válasszon kettőnk közül. Holott nincs mit választani, én nem a szeretője, vagy barátnője vagyok, pusztán egy közeli barát.


Tényleg elmehet az esze egy elvileg 35 éves férfinek, és a friss p*nci így befolyásolhatja, hogy az évek óta tartó barátságunkat felrúgja egy alig 4 hete ismert lány kedvéért?


Vagy én örüljek, hogy "megszabadultam" tőle?

Nagyon kellemetlen ez nekem, úgy érzem, nem volt joga a beszélgetésünket a megkérdezésem nélkül bárkinek is megmutatni. Pláne úgy, hogy azt a beszélgetést nem mutatta meg, ahol éppen én beszélem rá arra, hogy adjon esélyt a lánynak. Most meg én vagyok kikiáltva az "élete megnyomorítójának". Nem értem.


2014. jún. 13. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő hülye.
2014. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
figyi, honnan tudod hogy a srác már nem érez irántad semmi, attól hogy nem mutatja ki, most viszont talált valakit, szerintem hagyd a srácot meg van az új lelki társa, neked meg ott a férjed vele beszélgess, ne légy féltékeny :D és ne vedd támadásnak amit írok ez csak az én véleményem
2014. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd észhez tér. Ha fontos neked a barátod akkor várd meg, ha nem fontos akkor örülj hogy lekopott.
2014. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tesóm példájából kiindulva még jobban is.
2014. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Minek foglalkozol vele ennyire?:D Ő is talált magának valakit, neked is van párod.Inkább örülj neki, hogy nincsen egyedül.
2014. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ezért nem jó az exekkel tartani a kapcsolatot.
2014. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vörös köd leereszkedett nála. Ez eltarthat 1-2 évig is, utána meg fogja bánni hidd el.

Igen, el tud menni az eszünk! Mindenkié. Aki azt állítja, hogy nem, az nem ismeri magát és/vagy hazudik. :)))) Mindenki összefuthat olyan ellenkező neművel, hogy a kémiától helyből fejreáll.

2014. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért foglalkozom vele, mert közel 20 éve ismerjük egymást, ebből jó pár évet töltöttünk együtt, és most barátként voltunk jelen egymás életében. Ehhez képest fejbevágással egyenlő az, hogy hirtelen minden kapcsolatot megszakít velem, mert az egy hónapja ismert leányzó kihisztizi.


Amikor az anyukája meghalt, akkor én voltam mellette (egy éve), és én segítettem mindent intézni. Amikor ellopták az autóját, én mentem érte és segítettem az eljárás ügyintézésében. Nem tudom, mivel és hogy keserítettem meg az életét.


Szerintem ő sem érez irántam már többet, magamról tudom, hogy én kizárólag barátként tudok rágondolni, férfiként nem.

2014. jún. 13. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak arról van szó, hogy exed az új csaját kicsit féltékennyé akarta tenni, hogy a csaj őt jobban megbecsülje. Egy olyan férfi mindig kívánatosabb a nőknek, aki más jó nőknek is érdekes.


Ehhez téged kicsit eszközként használt, tárgyi bizonyítékot kreált (chat), mellette lehet hogy kicsit kamuzott is (kb. volt csajom tökre rám van állva, csak miattad állok neki ellent). De végül is nem tégedet csapott be, úgyhogy ezért nagyon ne neheztelj rá.

2014. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!