Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek még, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
A fiúnak tetszek. Néha beszélünk. Én követem fb-on is minden egyes lépését. Mit lájkol és kit, ha már lájkol egy csajt idegbajt kapok. Ha 20 percen belül nem ír vissza felrobbanok az idegtől. Mindig azt mondja ha megkérdezem miért nem ír vissza dolga van... azt mondja túl erőszakos vagyok vele, mert reklamálok, ha nem ír vissza. Tetszek neki, azt mondja szép lány vagyok de mit tegyek, hogy nagyon szerelmes legyen belém? Van olyan csaj, akinek fb-on az egész képét be lájkolja pedig nem szebb mint én, az enyémet csak ritkán szokta, megőrülök, ha nem foglalkozik velem. Amúgy van köztünk pár száz km, de ez nem számít mert szokott az én városomba járni. Szóval próbálok kedves lenni, odafigyelő, érdeklődő, aranyos lenni vele, sütök-főzök neki azt mondja ne erőltessem magam annyira rá? Ez mit jelent mégis? Mi tévő legyek, hogy megváltoztassam a fiút.??? (ja én sosem fogom hagyni őt) ha vénasszony leszek akkor sem. Valamelyik nap elutazott Londonba mondta, hogy elfog utazni, és 4 órán keresztül sírtam a szobámba folyamatosan, mint ha vízesés jött volna szememből, csak azért mert így távol van, de így még messzebb volt tőlem és féltettem. Ezt meg se említettem neki.... de mit tegyek?? ://
2014. jún. 13. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"ha már lájkol egy csajt idegbajt kapok."


Felejtsd el őt! A saját érdekedben. Nem érdemel meg csórikám egy ilyen kiscsajt,mint te :DDD

2014. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen viselkedéssel sehogy. A szerelmet am se lehet kierőszakolni. Vagy megvan, vagy nincs.

És riasztó amit művelsz. Vegyél vissza a nyomulásból.

2014. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyentől mint Te, minden fiú MENEKÜL. Betegesen viselkedsz már vele. Amúgy ott van az egész tönkre téve, hogy "Mi tévő legyek, hogy megváltoztassam a fiút.???". Neked nem Ő kell, hanem az amilyenre meg akarod változtatni. Ergo nem szereted Őt magát, csak a külsejét legfeljebb. Ez beteges rajongás, nem szerelem. Ha szeretnéd, elfogadnád olyannak, amilyen. Egy ilyen foggal-körömmel ragaszkodó lányt egy srác sem akar maga mellé, mert megfojtod Őt a rajongásoddal, nem hagysz neki teret és úgy érzi, megfullad melletted. Gondolom nagyon fiatal vagy még.
2014. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit tegyél MÉG? Te jó ég, már ez is túl sok!

És még rám mondták,hogy túl ragaszkodó vagyok.Hogy lehetsz ilyen?Együtt sem vagytok!

Te nem látod,hogy épp emiatt nem szeret?De megnyugtatlak,ha ezt így folytatod, nem is fog soha!

2014. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!