Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a párom a kanapén alszik a nappaliban?

Figyelt kérdés
A nagy melegre hivatkozva, a szoba túl meleg, a ventilátorral is, a nappali meg jó hűvös , kényelmes a kanapé, a mi ágyunkat nem szereti, neki túl kemény, ki tudja magát pihenni, ezért este mikor elálmosodik, mondja h kint alszik, és ki is megy, azt mondja addig még meleg van nyáron lesz igy. Ez elfogadható szerintetek, nekem igen, de érdekelne a véleményetek. 26 f és 22 l , 4 éve együtt
2014. jún. 13. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, most mire gyanakszol? Hogy fogja magát és megvárja míg elalszasz, azt' bele veti magát az éjszakába szoknyapecérkedni? Szerintem nem, szerintem tényleg csak melege van. Vegyetek egy új ágyat, ha az is kényelmetlen neki, meg egy olcsó de jó légkondit.
2014. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!