Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zavarjam vissza a rózsaszín ködöt a palackba?

Figyelt kérdés
23/F vagyok, kicsit több mint 2 hete kapcsolatban, és úgy érzem kezdek szerelmes lenni a lányba. Félek hogy ez nem éppen jó dolog, neki relatíve sok kapcsolata volt már, én meg azért mindig megválogattam a barátnőimet. Semmi ok eddig az aggodalomra kettőnk közt, csak mégis félek, hogy már így az elején beleélem magam a dolgokba és nagyot fogok koppanni hogyha mégis csak egy lennék neki a sok közül. Volt-e már valaki hasonló helyzetben, mit lehetne tenni hogy kevésbé kötelezzem el magam fejben, ne éljem még bele magam annyira?
2014. jún. 13. 16:34
 1/3 anonim válasza:
Mikor a csajod végzett a nagydolgával menj be utána a WC-re majd szagolj bele egy mélyet a levegöbe. Na az egyböl kiábrándit majd a pennából.
2014. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20L vagyok, az első (és egyelőre utolsó) igazi kapcsolatom kezdetekor éreztem hasonlót. Előtte két srácba is bele voltam esve, majd mikor koppantam, eldöntöttem, hogy csak akkor leszek szerelmes, ha érdemes, és nem egyoldalú a dolog.

Aztán mikor eljutottam oda, hogy itt az idő, betojtam, és kb. 2 hétig próbáltam elfojtani a dolgokat, persze sikertelenül. Azóta is együtt vagyok a pasival, másfél éve, semmi probléma eddig, szeretjük egymást.

Nem tudok jó tanácsot adni, aminek jönnie kell, az jönni fog, ne agyalj a jövőn, élvezd a pillanatot :)

2014. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy az eszeddel tudod-e szabályozni, vezérelni az érzelmeidet?

Sajnos nem lehet.

Ha beleszerelmesedsz valakibe, akkor szerelmes lettél és kész. Ennek nem tudsz ellenállni, és az érzelmeknek nem tudsz parancsolni.

Tudom, hogy nem könnyű a szakítás után túlélni, de inkább elmerülök a szerelemben, mintsem próbálok ellenállni, és már a kapcsolat közben is szenvedek, nem csak utána...

Szeress bátran.

2016. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!