Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeretett valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett valaha? Részletek lent.

Figyelt kérdés

3-4 hónapig megtettem mindent egy lányért, nem jött össze. Utána azzal "sikerült", hogy feladtam és elmentem bulizni, igen másik lányhoz 4hónap után oda mertem menni, mert feladtam. De másnap áthívtak minden és összejöttünk. Most 2,5 hónap után kiderült, hogy találkozgatott mással, de csak azért mert én elmentem aznap este. (Nem is voltunk együtt és én már feladtam...) Azt mondta szeret, és elenged, de ez csak duma nem? Kivagyok teljesen készülve már, mert nagyon kötődöm hozzá.

F/19



#szeretett-e
2014. jún. 13. 16:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Már 2-3hete csak próbálkozok nála, de reménytelen. :'(
2014. jún. 13. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ints be neki és hagyd a francba, mert ennyit nem ér. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert az a lány csak bajt meg stresszt hoz a fejedre
2014. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most õszintén! mit vàrsz??? hagyd a picsàba..menjél bulizzàl,mint akkor!
2014. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nagyon ócska kifogás, hogy csak azért találkozott mással, mert te aznap este elmentél. Akkor mégis mit csinált az előző hónapokban? (jaj minő véletlen,hogy ő pont azon az estén szeretett volna veled lenni amikor nem értél rá) Lehet csak hiányzik neki, hogy valaki futkosson utána de én simán kiadnám az útját a helyedben. Ne veled fényezze az önbizalmát !!
2014. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mikor véget ért a kapcsolatom, mert átvert a srác, megismertem egy kedves, aranyos fiút, aki összeakart valem jönni. Nemet mondtam, mert nem tudtam bízni a pasikba, azt hittem megunta a sok visszautasítást, de tévedtem. Végül 3és fél hónap után beadtam a derekam, és azóta is együtt vagyunk, de szerintem hagyd a francba, mert nem érdemli meg, h lássa h szenvedsz..túl kell lépni rajta! :))
2014. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!