Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juhasz2613 kérdése:

Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
42 èves vagyok, a màsodik hàzassàgomat èlem ès nem akarok megint elvàlni. A felesègem 3 ève, mióta a lànyom megszületett nem feküdt le velem. Voltam màr prostikkal, próbàlkoztan ès össze is jött kollegàkkal, de kellene valami stabil, vagy egy orvosi mütèt. Nem tudom a megoldàst de màr nem bírom. Egy nem kis cèg tulajdonosa vagyok, ès nem engedhetem meg magamnak, hogy mindenki az aktuàlis kurvàmról beszèljen.

2014. jún. 13. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért nem fekszik le veled a feleséged?

Én embernek tartom magam, az különböztet meg minket az állatoktól, h nem kell ösztönösen cselekednünk. Én nem feküdnék le senkivel a feleségem mellett. Senkit nem érdekel, h rólad ki beszél vagy ki nem Clintonnak is voltak nő ügyei és csak azt érdekelte aki felhozhatta ellene. Válj el, ne alázd a gyereked anyját! 23/F Jól látod, 23.

2014. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ezt a könyvet ajánlom figyelmedbe, szerintem rajtad is képes segíteni :)

2014. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amit te keresel, azt úgy hívják, hogy szerető :)
2014. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Undorító vagy
2014. jún. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csodalkozol hogy nem kellesz a felesegednek? Szerinted nem tudja ezt az egészet? Nők rögtön meg tudják az ilyet mármint rájönnek...ezt tudhatnad valj el ez a legjobb otlet
2014. jún. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

" Az vesse rà az elsö követ, aki büntelen közületek"

Freud óta azèrt a szex elèg meghatàrozó dolog egy ember èletèben....(vagy elötte is az volt...?)

2014. jún. 22. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!