Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működni fog tovább ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
több mint másfél éve vagyunk együtt, kicsit ritkán tudunk találkozni, de nagyon jó volt eddig a kapcsolatunk. Régen szinte egész napokat elbeszélgettünk, de mostanában romlott... 3-4 órákra mindig eltűnik egész nap egyfolytában érdeklődök hol van azt mondja nem csinált pedig semmit vagy nem is válaszol rá(de tudom hogy nem csal meg). Sokszor mikor este beszélnénk előtte bealszik és nem tudok róla semmit mi lehet vele, idegeskedek, nem tudok nyugodtan aludni. úgy érzem ezzel mintha nem annyira akarna velem foglalkozni pedig én mindig itt vagyok neki, ha meg dolgom van mindig szólok neki előtte. rosszul érzem magam ez miatt sokszor le is betegedek és ha tudatom vele akkor mindig csak vita van és folytatja rá egy napra ugyanúgy. van hogy egész nap alig beszélünk valamit, azt is csak chaten, de ha együtt tudunk lenni akkor meg minden teljesen oké. Szerintetek ez tovább fog romlani vagy lehet valahogy orvosolni? egyikünk sem szeretné hogy vége legyen, de még sem javult azóta sem a helyzet :( Ha orvosolható segítsetek értelmes válaszokkal,tippekkel köszönöm! szeretem és nem szeretném elhagyni! :( 19/F
2014. jún. 13. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez a helyzet csak én lány vagyok:/ nem lehet hogy ő már nem szeret úgy?
2014. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ebből lesz a vita mert mindig azt álltja hogy ő mindennél jobban szeret és magát kezdi el szidni rossz jelzőkkel amiért nem írt és mindig én kérek a végén bocsánatot ha mondom h figyeljen rám :(
2014. jún. 13. 17:42
 3/10 A kérdező kommentje:
valami tippetek van hogyan lehetne rajta javítani? És köszönöm az első kommentelőnek a válaszát és együtt érzek veled sok sikert a továbbiakban :)
2014. jún. 13. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem mindenki azt tanácsolta, hogy kicsit hagyjam békén, hogy érezze hogy elveszíthet, de én nem vagyok rá képes. egyébként szerintem is van benne valami. meg ne legyél neki mindig ott, hagyd hogy ő is izguljon kicsit:)

1. voltam:)

2014. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt is próbáltam de annyira szeretem nem vagyok képes itthagyni :( majd megpróbálom csak attől félek ez is csak rontana nem javítana. már említettem így neki hogy "Néha itt hagynálak én is tudd milyen érzés de nem teszem meg mert szeretlek" erre besértődött hogy ilyet tennék vele. O.o
2014. jún. 13. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell folyton egymáson lógni. Nem kell vele közölni így előre, mert ez tényleg sértőn hat. Próbáld egy kicsit megemberelni magad, találj más elfoglaltságot és ne délutántól estig beszéljetek. Beszéljetek mondjuk csak esténként, addig pedig foglald el magadat és a gondolataidat valami mással (nem tudom, játssz, olvass, tvz, sétálj, bármi). Szerintem talán ő is lelkesebben állna hozzá a dolgokhoz, ha nem lógtok folyton egymás nyakában.


24/N

2014. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát jó :( köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 13. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh, a szomorú arcból kiindulva. Utolsó vagyok, ez egyáltalán nem rossz dolog, én nem elvenni akartam a kedved. Csak azt mondom, hogy még esetleg ezt ki lehetne próbálni. Persze, én csak magamból indultam ki. Én is olyan voltam, hogy folyton a barátommal akartam lenni, folyton írtam neki, de én pl pont ezzel üldöztem el magamtól.
2014. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze megértem nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) sokat köszönhetek! csak érted a helyzetem. nagyon szeretjük egymást és tudom hogy szeret és ezért nem értem miért nem keres és nem tudom néha mit tudok tenni mert eddig semmi nem segített :(
2014. jún. 13. 20:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg sikerült egyenlőre beszélni. Köszönöm mindenkinek aki segített :)
2014. jún. 14. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!