Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolatban élő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban élő férfi miért nézeget szexpartner kereső hirdetéseket? Biztos nem kapcsolat céljából, de akkor ez is olyasmi mint ha valaki szex filmet néz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Unja a nejét, szexpartnert keresgél magának, ahogy a neve is mutatja.
2014. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát én nem vennék mérget arra, hogy nem szexpartnert keres... Én is nézek szép néniket ruha nélkül nagyfiúknak szánt oldalakon, de partnerkeresőn nem voltam 12 éve :D
2014. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szexpartner kereső = szexpartnert keres. Mi másért nézegetné?
2014. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, ha csak meztelen nőket akarna nézegetni, biztos nem szaxpartner-kereső oldalon tenné. Az biza dugni akar!
2014. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet az is, hogy van egy ismerőse és csak tudni akarja ez a nőszemély szerepel-e az adott oldalon.
2014. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Színesebbé és változatosabbá akarja tenni az együttlétüket pl. keres egy f.fit harmadiknak vagy hölgyet harmadiknak vagy párt négyeshez
2014. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki nem keres szexpartnert, az nem néz ilyen hirdetést. Ez olyan, hogy ha nem akarok semmit venni, nem megyek a Tescoba csak azért, hogy megnézzem, milyen cuccok vannak...

A szexfilm más kategória.

2014. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!