Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kezdeményezés lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xobacicus kérdése:

Ez kezdeményezés lehet egy fiú részéről? Milyen általános jelei vannak fiúk, ha valaki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő : Van egy fiú,akit kiskorom óta ismerek..ja amúgy 29 vagyok,ő meg 26..de ez nem lényeg..

szóval ezzel a fiúval 4 évvel ezelőtt eléggé összebarátkoztunk,de semmi több nem volt,neki akkor ért véget egy kapcsolata nekem meg tartós kapcsolatom volt. egy idő után mondták nekem közös ismerősök,hogy tetszek neki. az élet messzebb sodort minket,aztán két éve egy helyen dolgoztunk megint csak más épületben. Szép lassan kialakult köztünk egy flörtölős dolog,aminek én vetettem véget,mert bár akkor még megvolt a kapcsolatom,ami nagyon rossz volt már mégsem mentem bele ezzel a fiúval semmibe,hanem helyre próbáltam hozni a régit. Ő utána összejött egy lánnyal,akivel csak azért került össze mert a csaj ráerőszakolta magát...a mai napig azzal a lánnyal van,de nagyon rossz már neki vele és csak sajnálatból nem hagyta még ott,mert nem akarja megbántani..

A részéről ha találkozunk mindig megy a beszólogatás a kötekedés és még zavarban is láttam egyszer. Mostanában megint egyre többször írogat sms-eket mondvacsinált ürügyekkel.Aztán tegnapelőtt is így volt és elhívott h nem e mennék el vele sétálni este. Igent mondtam és két órán keresztül beszélgettünk,de lényegében csak ő,még sosem beszélt nekem ennyire a dolgairól és pláne nem ennyit. Hazakísért és a kapunál már kicsit fura volt a helyzet odahajolt adott két puszit az arcomra közben megfogta a karom és elment haza. Na mi soha nem voltunk ilyen puszilkodós viszonyban meg is lepődtem..utána mikor hazaért írt egy sms-t amiben megköszönte h elmentem vele és szép álmokat kívánt. Azóta nem jelentkezett. Én meg ezt nem tudom hova tenni..Szerintetek szeretne valamit tőlem? Mit gondoltok?



2014. jún. 13. 18:25
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, mennyit számít egy 17 éves srác véleménye, de szerintem vagy a mostani kapcsolatából keres kiutat, és ez csak egy pánikreflex a részéről, de lehet, hogy tényleg kellesz neki, csak nem mer határozottan lépni, pont azért, mert van barátnője. Ezt a két lehetőséget érdemes végiggondolni, ezeknek kb. ugyanaz a végeredménye: határozatlan kis flörtölgetések és zavarodott viselkedés.
2014. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!