Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nagyon zavar, ha a pasitok dohányos?

Figyelt kérdés
Jómagam is néha rágyújtok, de nem tehetek róla, borzasztóan zavar az állandó cigizése. Három éve jöttünk össze, pont akkor szokott le, most meg a hülye haverjai visszaszoktatták, és akaratlanul is engem is belevon (bár sosem kínál vele, mert nem akarja, hogy cigizzem, de akkor is). Jópárszor összevesztünk már, de hajthatatlan: azt mondja, az ő dolga, hogy cigizik-e vagy sem, ami végülis igaz. Mégis borzasztóan idegesít, nem tudom miért...

2014. jún. 13. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, pedig én sose cigiztem.
2014. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érződik erősen a ruháját, akkor nem. Nem dohányzom.
2014. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a párommal 1 éve vagyunk együtt, de már vagy 4 éve ismerem és már legalább azóta dohányzik. Tehát amikor összejöttünk, tudtam mit vállalok, tudtam milyenek a szokásai és még ezek tudatában is beleszerettem. Ugyan én még soha nem cigiztem, ki sem próbáltam - és nem is akarom - de pár hónapig még nem is zavart, mert megvolt a rózsaszín köd stb, aztán egyre jobban irritált hogy folyton büdös a szája, a ruhája, a keze (amit ha megfogtam az enyém is bűzlött...). Elmondtam neki mindezt, és megkértem, hogy próbáljon meg leszokni. 1 hétig bírta, aztán mondta hogy nem akar nekem hazudozni, de ő újra rá fog gyújtani mert még nem érzi úgy, hogy le tudná tenni.


Megegyeztünk abban, hogy ha velem van akkor nem cigizik, egyébként meg rágyújthat.

2014. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első barátom dohányos volt, jelenlegi nem dohányzik.

Ég és föld a kettő, soha többet nem kezdenék dohányossal. Már az illat is, a csókja, de ha továbbmegyünk, a pénisze íze, de még a spermája íze, illata is más, a jelenlegi barátomét imádom, az előzőtől rosszul voltam. Szóval igen, most már nagyon zavarna.

2014. jún. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, undorodom a szagtól.
2014. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tévedés, nem az ő dolga, ha kapcsolatban van. Az egy dolog, hogy a saját egészségére tesz magasról, de az enyémet ne sodorja már veszélybe.. Ritka önző ember az ilyen, ráadásul a jövőjére sem gondol, hogy majd ha lesz gyerek is, akkor neki egyrészt milyen példát mutat, másrészt a mi egészségünket is veszélyezteti, harmadrészt hamarabb fog elpatkolni itt hagyva a családjáz. Szóval én ilyenekkel nem kezdek, illetve egy barátom elkezdett dohányozni miután már össszejöttünk. Többszöri kérésre sem hagyta abba, ezért dobtam.

Nekem ez fontos.

2014. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar és tiszteletbe tartja, hogy én nem dohányzom pl nem fújja az arcomba a füstöt hanem arrébb megy, hogy ne menjen rám a füst :)
2014. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!