Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lesz barátnőm, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz barátnőm, ha nem tudok kimozdulni?

Figyelt kérdés

mert nincs kivel, egyedül pedig rettentően szorongós vagyok, így nem megy az ismerkedés :(

el vagyok keseredve, mert nem vagyok képes megváltozni


2014. jún. 13. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Képes vagy rá, csak vegyél erőt magadon. Barátkozz a neten, aztán ha megbíztok már egymásba, akkor mehettek együtt szórakozni.
2014. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) Ne szorongj, hiszen hidd el, ne nincs rá okod. :) egyedül is el lehet menni moziba, kiállítássra vagy sétálni, és még sorolhatnám. Nem csak attól lehet élvezetes egy program, hogy valaki van melletted. Néha az is kell, hogy csak egyedül (nem magányosan, az más) gondolkodjunk, feltöltődjünk. Nekem sincs társaságom, de hiszem, hogy egyszer lesz. Csak legyél nyitott és ragadd meg a lehetőséget. Ismerkedni bárhol lehet. :)
2014. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
neten hogyan? :/
2014. jún. 13. 23:07
 5/6 A kérdező kommentje:
jaaajj, ilyet ne, mert mindig egyedül voltam! haverok vannak, de szarnak rám
2014. jún. 13. 23:08
 6/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok amúgy.
2014. jún. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!