Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elkötelezheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elkötelezheti magát a mai napokban, egy 19 éves fiú az első barátnőjével?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
felőlem el
2014. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mármint lenne-e értelme...
2014. jún. 13. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint mire kötelezi el magát? Ez olyan bundzsi csámping?
2014. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
korai, úgy is szétmentek.
2014. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
arra értettem, hogy érdemes-e első barátnővel olyan komolyan tervezni.
2014. jún. 13. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon realista választ vársz: valószínűleg nem fogtok kitartani egymás mellett, tehát nem érdemes magad _elkötelezni_. Értsd ezalatt, eljegyzés, házasság, gyerek, komolyabb együttélés/közös kassza, a párod miatt munkahely/suli döntések...

Egyrészt mindketten még sokat alakultok a jövőben, a személyiségetek, az életetek más utakat vehet, és akkorsem biztos, hogy tudjátok egymás tempóját követni, ha mindig megbeszélitek a dolgokat. Egyszerűen ilyen az élet.

Persze lehetnek kivételek, mondanám, hogy kívánom, legyetek ti azok.

De a valóság azt mutatja, hogy még sok mindent meg kell tanulnotok külön-külön is, pl. a szerelmi csalódást, a szakítás utáni életet, egy új kapcsolatot, mielőtt egy életre igent mondanátok egymásnak.

Szóval ezen szerintem még ne gondolkodj! De ez nem jelenti azt, hogy ne vehetnéd komolyan, sőt! Úgy "érdemes", ha szívvel-lélekkel benne vagy, de ez nem jelenti azt, hogy el is kell kötelezned/köteleznetek magatokat. Ha 3-5 év múlva is szeretitek egymást és akkor döntenétek a komolyabb dolgok mellett, akkor sem lesztek elkésve, sőt!

L/22

2014. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdemes-e? Ha szeretitek egymást, úgysem engeditek el egymást sosem. Ha megunjátok egymást, akkor lehet, hogy 5 év múlva mentek szét. Valóban ritka, hogy valakik ilyen fiatal koruktól együtt maradnak. Hogy érdemes-e hosszútávra TERVEZNI? Hát tervezni lehet, bár én annak a híve vagyok, hogy nem beszélni kell róla, hanem csinálni... Ha kitartotok egymás mellett boldogan, úgyis együtt alapítotok családot. Ha meg egyikőtök változik, vagy beleszeret másba, akkor is szétmentek, ha már háromszor megálmodtad magadban a közös életet.

Én 22 éves vagyok, 4 éves kapcsolattal... Nem beszélünk erről, de jelen pillanatban teljesen biztosnak érzem a kapcsolatot... A jövő meghozza a választ.

2014. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos én érzem úgy, hogy ez a kapcsolat nem világra szóló. elég sok dolog van, amiben nem értünk egyet, és csak alig pár, amiben igen. szar alaknak érzem magam, mert húzom az idejét... tanácstalan vagyok. köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 13. 23:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont búcsúzz el. 19 évesen semmilyen kötöttségeid nincsenek. Neki, és magadnak is add meg az esélyt valami sokkal jobbra :)
2014. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!