Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a baratnom ideges, flyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnom ideges, flyton felkapja a vizet es ami a legfontosabb, eddig nem de egy ideje probal iranyitani, befolyasolni, nem nez mar fel ram ferfikent?

Figyelt kérdés

1 eve vagyunk egyutt, eleg sokat tapasztaltunk egymasrol.

Fel eve olyan volt mint egy szelid kiscica, most olyan mintha az anyammal kene vitaba szallnom.


Nincs vele gond de gondolom ideje itthagyni. Jo nehez lesz mert ossze is koltoztunk. Pl most vettunk bestway medencet szoval nehezen szetvalaszthatoak a kapcsolati problemak mar a mindennapi elettol.


2014. jún. 13. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nyeregben van
2014. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja igen o azt mondja nem baj de engem lathatoan leepitett egy csaladi ugy. Le is fogytam, kevesebbet torodtem magammal es ami a legfontosabb, sok hulyeseget csinaltam elotte mert sosem izgat igazan mit gondol mas.


Ot viszont mintha zavarna, mintha egetne es mondjuk ha egy srac a csaja mellett azt mondja valakire h na ez is elmehet a ....


Erre a csajanak az a reakcioja hogy most ezt miert ugy mondod nekem mintha en tehetnek errol. Ott vmi nem stimmel.


Meg elintezek neki dolgokat neha balhek aran aminek voltakepp orul mert eredmenyes vagyok, viszont probal ezekbol a balhekbol kimaradni, legyen szo pl egy hibas termekrol amit vissza kene vinni, es amikor beszelek a boltossal h na azonnal cserelje vissza a baratnom 5 meterrel mogem all.


Ha ez szerinte gaz meg mittudomen, nem igazan erdekel, minek van velem? Amikor kozlom h alljunk le az egyutt elessel miert kezd el megont vitatkozni (vitatkozni) hogy de igenis folytassuk es ezzel nem lehet elintezni semmit meg hasonlo szar dumak.


V pl megkerem h irjon egy ismerosenek most pl egy civil rendornek kene zsarolasi ugy miatt nem ir, de ha nem jon velunk az ismerose es esetleg ott halok meg mert megkeselnek en leszek a hibas.


Mire jo egy ilyen csaj? H medencecsket vegyek neki gondolom...

2014. jún. 13. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy mindketten változtatok. Ha így beszélszz róla, akkor már nem vagy szerelmes. Hm, van ez így. Kapcsolat elején mindkét fél másmilyennek mutatja magát. Gondolj bele, te sem mutattad meg a negatívumaid, de lakva iismerszik meg az ember... Itt a vége a ti sztoritoknak, ha jól érzem. Javíts ki, ha tévedek.
2014. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor lesznek ilyenek,hogy folyamatosan bukod a kontrolltesztjeit,hétköznapi nyelven lemész papucsba.

bővebben gugliba-férfihang shit teszt.

és nincsen ez veszve,csak kezelned kell a dolgot és visszaállítanod tudatosan a természet rendjét.

2014. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nyeregben van, es akkor? Ezzel mit kezdjek?

Papucs lettem? Szerintem csak eretlen.

2014. jún. 13. 23:13
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat. Ja.

De egy normalis csaj nem ilyen.

2014. jún. 13. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
De mindegyik ilyen. :D elején eljátsszuk a kedves cicust, aztán bevadulunk. És igen, tesztel téged. És, ha észreveszi, hogy papucs vagy, akkor úgyis bánik veled. Sajnálom, de ő is csak ember, jártam már papuccsal, bebanyásodtam rendesen. Persze, nem tudom, hogy te az vagy-e, de minden nő tesztel, érdekel meddig mehetünk el. A férfiak is ezt csinálják, amúgy...
2014. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

valóban.

az összes nő ilyen.

2014. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egy természetes dolog és minden párkapcsolatban dominánsabb az egyik fél egy picivel. És attól még, hogy veszekedtek szerethet téged, azért is akar veled élni. :)
2014. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A másik kedvenc téveszmém. A: ha nem vagyok az esete a csajnak, de barrátkozom vele, akkor ugye majd járni fog velem? Hát, nem. A barátzónábòl szinte sosincs kiút... A nők a fiúbarátaiknak kiöntik a szívüket, de nem fekszenek le velük. Ilyen lelkiszemeteszsák funkciót töltenek be, akit nagyon szeretnek, jó együtt lenni vele, de vonzalom az nincs. Ritkán, az esetek mondjuk 10 százalékában valóban átkerrülhet a férfi a potenciális partner szerepébe, de addig fel kell készülni, mert sok rinyálást kell végighallgatni és esetenként a jelenlegi párjával való problémáit. :) nőként írom ezt.
2014. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!