Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki csak neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki csak neten ismer valakit mégis eltudna vele képzelni egy komolyabb kapcsolatott?

Figyelt kérdés

Van rá lehetőség hogy valamikor összejöjjetek? Ha nincs miért nincs? Mióta beszélgettek? Mindennap írtok? Szoktatok videóbeszélgetni? Szomorúak vagytok amiért személyesen nem lehet veletek? Szoktátok becézni egymást?

Kort és nemet is írjatok légyszi.

22/L


2014. jún. 13. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a neten ismertük meg egymást a pasimmal. 1 hónapig chateltünk, aztán 3 hónapig talizgattunk, aztán jártunk :) lassan 3,5 éve együtt.:)
2014. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24 L
2014. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát majd talán 10 év múlva összejövünk:D messze lakik tőlem sajnos:/ több mint egy éve beszélünk és minden nap:)

16/L

2014. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Neten? Ki az a marha aki neten ismerkedik?!
2014. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom... eddig nem kértem róla képet, mert csak beszélgettünk, ugyanazzal a betegséggel küzdünk. meg messze lakik, úgyhogy biztos nem lenne kapcsolat. de így nem tudok válaszolni, hogy még nem láttam.
2014. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, igen. Csak cset, képet sem láttam. Nem vagyok pedig mai csirke, de annyira megfogott a személye, hogy mindenáron meg akartam ismerni és kapcsolatot is el tudtam képzelni. És élőben is ugyanolyannak ismertem meg később, mint neten.
2014. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

na kértem tőle képet, és a válasz igen!! :3


am 1 éve beszélünk, és hetente kb.

nem szoktunk videózni, mivel ilyen szorongásos betegségről van szó, és én félek, hogy kérdezi valaki, hogy kivel beszélek :D

nem vagyok szomorú emiatt, inkább csak zavaró, mert élőben többet tudnánk segíteni egymáson.


21f

2014. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ő meg 18
2014. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!