Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek zavarban?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik. Talán még soha nem vonzódtam senkihez ennyire. Viszont, ha a közelében vagyok ügyetlenül viselkedem, össze-vissza beszélek butaságokat, mindig zavarban érzem magam. Mit tehetnék? Nem tudom az igazi énemet mutatni neki, mert egyszerűen az eltűnik, ha meglátom, és egy cserfes kislánnyá változom. Van erre valami "gyógyír"?
2014. jún. 13. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez is aranyos, persze van :)

Ne gondolkodj semmin, főleg ne rajta. Ha ez nem jön össze, tátsasgban Menj oda hozzá, úgy mindig könnyebb :)

2014. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbálok nem gondolkodni rajta, de nehéz megállni. :)

Most is, ha visszagondolok, a fejemhez csapok, nem is értem, hogy miért mondok ki olyan dolgokat, amiket nem akarok. Félek, ezzel elszúrom, hogy hülyének néz, mert tényleg úgy viselkedem.


Általában kisebb társaság van(ha van). Konditeremben szoktunk összefutni. Ma is "elmenekültem" inkább, mert annyira kínosnak éreztem, hogy nem tudok egy épkézláb mondatot összerakni, mintha kicserélődtem volna, újraélném a tinikoromat. :) Egy kicsit jó érzés is, de félek, így nem lehet kapcsolatot kialakítani.

2014. jún. 13. 23:56
 3/4 wap93 ***** válasza:
Szerintem semmiféleképpen se add jelét annak hogy te olyankor zavarban vagy, másképpen viselkedsz. Csak add ami jön és ha felkelti az érdeklődését akkor ugyis megakar jobban ismerni. A legfontosabb hogy természetesnek legyen minden.
2014. jún. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis páleszt!
2014. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!