Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakítsam a barátságzónát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítsam a barátságzónát ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a választ sajnos tudom magamtól is, de talán olvasok majd itt kivételes eseteket.

Szóval nem rég derült ki egy kis játék folyamán hogy egy jó barát fiú nem csak barátként tekint rám. Konkrétan megkért hogy csak egy pillanatra öleljem meg őt úgy, mintha a páromat ölelném meg. Megkért hogy képzeljem azt hogy ő a párom most. Nyilván nem tudtam megtenni..

Így visszagondolva ez egy nagyon szomorú este volt mert hányan folyamodnak ugyanilyen "szeretet kapásra" az áhított féltől.

Én még nem jártam ilyen cipőben ( tudom szerencsés vagyok de mindig kiléptem a képből ha láttam nem én vagyok az igazi)

Nos ez a fiú rohadtul fontos nekem, de nem szeretném ha rosszul érezné magát miattam vagy egy percig is szomorú lenne. Lehetséges hogy ez később átalakul közömbösebb kötelékké vagy nem? Örülnék ha valaki írna tapasztalatot is ezzel kapcsolatban. Köszönöm

23/L


2014. jún. 14. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mi a célod vele?
2014. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én voltam már így egy lánnyal, hosszú történet, az rossz véget ért.De szerintem ha esetleg találna valakit magának a srác, akkor maradhatnátok barátok.
2014. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ameddig nem mondod a szemébe, hogy nem lesz köztetek semmi, nem fog javulni a helyzet. Amint ezt megteszed, a srác magától beáll arra a távolságra, ami még egészséges. A legrosszabb amit csinálhatsz az az, ha reményt adsz neki.
2014. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
nagyon jól elvagy vele, de nem működik a kémia. pedig nagy rá az esély, hogy ez a fiú szeret téged. szerintem ne szakítsd meg vele a barátságzónát. de ha tudtosul benne, hogy nem lesz soha ebből komoly kapcsolat, akkor nagyon szomorú lesz. de akkor se lökd el magadtól!(ha már így magadba bolondítottad)
2014. jún. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

kizárt, hogy közömbös kötelékké alakuljon :/

én lefeküdnék vele a helyedben :3

aztán mondanám meg neki, hogy ez nem megy..

2014. jún. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Legyél őszinte és tőle is ezt várd el! Kérd hogy legyen őszinte! Kérdezd meg hogy mit akar. Természetesen szeretne veled egy kapcsolatot. És a barátsággal csak kínzod őt.


[link]


18F

2014. jún. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
mert ha megszakítod vele a kapcsolatot akkor nem töröd össze lelkileg gondolod :C ?
2014. jún. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egy hónapot adhatsz neki.

aztán most,hogy történés volt vagy összekapja magát és férfiként kezd viselkedni nyomulni,vagy nyomatja tovább ezt a bu-zulós teszetosza stílust.

ha marad az utóbbi,akkor annyi.

2014. jún. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
még mindig jobb megszakítani az ő érdekében ÉS elmondani, hogy részedről csak barátság lehet, mint látni hogy évekig is akár szenved titokban.. :/
2014. jún. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát.. inkább azt remélem hogy nem töröm jobban össze ha még most lépek. Köszönöm szépen a válaszokat! Van mit átgondolni most
2014. jún. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!