Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátommal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátommal 2 évig voltunk együtt, szakított velem ezelőtt 3 hete azzal a szöveggel hogy sok volt a veszekedés, egy kis nyugalomra van szüksége.

Figyelt kérdés
A három hét alatt ettől független össze jártunk, együtt aludtunk voltak közös programjaink. De tegnap tudtam meg hogy azért szakított velem mert megcsalt egy másik lánnal, akivel ma is napig beszélgetnek és találkozókat egyesztetnek. Ő még nem tudja hogy tudom, és Pl: tegnap is ugyan úgy lejött meg minden, mit tegyek hogy ő is szenvedjen úgy ahogy én? Hogyan álljak bosszút rajta? Ráadásul 18 vagyok és egy 15 évessel csalt meg :/
2014. jún. 14. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy dühös vagy és busszút akarsz álni de engedd el és örülj hogy megszabadultál egy ilyen szeméttől,nem érdemes bepiszkítani a kezed.Am ne találkozgass vele és ne barátkozz vele, és vesd az orra elé amit tudsz róla.
2014. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szakítottatok, mégis összejártok? megérdemled...
2014. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg megérdemled, használjon csak 'ürítőlyuknak'.
2014. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy kevesebbet kellett volna veszekedni? Tipikus női dolog ez. Kell a stressz mert különben nem tudtok működni. de nem kell félni a tini pics@t könnyű volt megmalmozni. Párszor televeri és lapát. Ha ezek után is kell neked akkor hajrá! De ha tényleg azt akarod hogy szenvedjen akkor palizz be mihamarább,és mutasd is be neki!De szenvedni csak akkor fog ha Ő is érez valamit még irántad.
2014. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!