Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, volt már ilyen veletek? Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,3 hete vagyok együtt a 17 éves barátommal.

Amikor együtt vagyunk,többnyire csak sétálunk,majd leülünk a padra,és minden tali ilyen,semmi extra..mondtam neki,hogy ez nekem már unalmas,erre azt mondta hogy: Hát ha akarod felőlem besétálhatjuk az egész várost is.Aztán mondtam hogy én nem így gondoltam,hanem hogy itt a nyár esetleg egyszer-kétszer elmehetnénk máshová is..Az egyik barátnőm a pasijával mindig vagy iszik valamit vagy esetleg elmennek fagyizni,mi meg egy padon vagyunk és beszélgetünk,talán ez is okozta a másik problémámat,ami pedig az,hogy talán ezek miatt,de nem vagyok biztos abban,amit érzek.

Egyszer hazamegyek,és teljesen szerelmes vagyok,alig bírom ki nélküle,pörgök,aztán pedig nincs sok kedvem vele lenni és lehangolt vagyok,és ez kb.naponta változik.

Nyáron sem tudnánk sokat találkozni,mondtam,hogy esetleg egy kis változatosság beleférne,mert akkor hátha más lesz bennem az érzés..szakítani nem akarok,mert szeretem,csak n tudom hogy ez most konkrétan milyen érzés.Ő nagyon szeret engem egyébként.

Valakinek van ötlete,hogy miért vagyok iyen , vagy esetleg történt már ilyen,hogy kb. semmit nem csináltok?

Köszönöm:)



2014. jún. 14. 08:04
1 2
 1/15 Nadiene ***** válasza:
Szervezz esetleg Te valami programot..
2014. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nosco ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy lehet azért csak ez a program mert nem teheti meg anyagilag, hogy be tudjatok ülni valahova?
2014. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2.nak: 3 hónapja ismerjük egymást,szerintem az idő alatt lehetett volna valami más..

egyébként gondoltam,és amikor elkezdtünk járni mondta h régóta akart barátnőt,de szerintem egy barátnővel jobban is lehetne foglalkozni..

De akkor majd a szórakozás marad a barátnőimmel,vele meg a séta,bár nemtudom neked milyen lenne ha mondjuk együtt vagy vele 1 évig,és semmi új nem történik.

2014. jún. 14. 08:29
 4/15 Nosco ***** válasza:
Hála az égnek én szervezek programokat. Mozi, kirándulás (vár nézés, vagy kilátó). De ha nem én akkor a partnerem talált néha ki valamit. Amúgy mivel közel lakok a Velencei-tó parjához itt kicsit több a lehetőség.(Fürdés, esti séta a tó partján)
2014. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Látod,nekünk semmi ilyen nincs

Az elején még azt hittem ez normális,de amikor barátnőm mindenhova megy a pasijával,már kicsit gáz hogy mi soha semmit nem..

2014. jún. 14. 08:48
 6/15 anonim ***** válasza:
csak séta? miért nem szólsz neki hogy elmennél moziba, szinházba vagy csak enni inni valamit ?
2014. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: tegnap megjegyeztem,hogy rossz volt egyedül fagyizni,és nem igazán mondott semmit,csak hogy ő előző barátnőivel is csak sétált.

Szerintem 3 hónap ismerettség alatt valami más is beleférne,de neki úgy látom nem igénye

Mikormondtam,hogy esetleg változatosabbak is lehetnénk,annyit szólt,hogy: felőlem az egész várost is körbejárhatjuk..ez normális?

2014. jún. 14. 09:09
 8/15 anonim ***** válasza:

nem felveted, hogy ő találjon ki programot, hanem azt mondod, gyere most megyünk fagyizni.. ne utalgass, mert a férfiak az nem értik "rossz volt egyedül fagyizni":

nah a pasi ebből nem azt veszi le, mint mi nők, hogy " szívesen fagyiznék veled, vagy elmehetnénk fagyizni"... nekik ez azt jelenti, hogy tegnap rossz volt egyedül fagyizni.. és pont ennyit, nem többet...



a lényeg, hoyg úgy legyen nálad pénz, hogy őt is befizesd, mert valószínűleg nem engedheti meg magának, és fél bevallani

2014. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De az meg már milyen,hogy én fizetem neki?

Jó egyszer még belefér,de mindig én fizessem neki és én legyek a férfi a kapcsolatban?

Szeretett volna barátnőt,megkapta,de nem ebből áll egy kapcsolat!

Szóljatok le,ha nincs igazam,de én így látom.

2014. jún. 14. 09:37
 10/15 Nosco ***** válasza:
Igazad van. Akkor pedig a megoldás, hogy keresel egy normális pasit.
2014. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!