Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este mondtam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este mondtam a barátnőmnek, ha megcsalna akkor dobnám. Neki ez rosszul esett. Hogy tudnám kiengesztelni vagy jóvátenni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd, hogy megcsaljon és ne hagyd el szerintem ez megnyugtatná.
2014. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nadiene ***** válasza:
Sehogy. Inkább nézz után miért kényes neki a téma..
2014. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2014. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne kiengesztelned...Ha nem lép félre, akkor nem értem, hogy ez miért esett rosszul neki...Talán nyitott kapcsolatban éltek vagy mi?:D
2014. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy

neked nincs mit kiengesztelned...nekikellene hogy ezen besértődött, tehát neki belefér a megcsalás?

azért én ezen elgondolkodnék..

2014. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy neki rosszul esett hogy én kinézem belőle hogy megcsalna
2014. jún. 14. 09:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiengesztelni - ez nem azt jelenti, hogy kinézed belőle, hanem kifejtetted, hogy neked a megcsalás nem fér bele. Akkor se ha ő csalna meg, akkor se, ha akárki más. Kár belemagyarázni hülyeséget, ahogy ő tette és megsértődni. Nem volt min megsértődni. Ezt nőként mondom.
2014. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

TÉNYLEG NEM VOLT MIN MEGSÉRTŐDNI...


még ne te "alázkodj meg"..és mássz csúszva, mert kifejtetted, nagyon helyesen egyébként egy fontos témáról a véleményed..

tudja mihez tartsa magát..

egyébként én annyit válaszoltam volna neki, hogy ha kinézném belőle, akkor nem lennénk egy pár..senki sem nézi ki a szerelméből, hogy megcsalná, mégis sokakat csalnak meg

2014. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs miért kiengesztelned, Te csak egy tényt közöltél vele. Én a pasimmal megbeszéltem, hogy ha megcsalnám akkor nyugodtan megverhet.
2014. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tseppkoe ***** válasza:
#9. Kiííiráály!
2021. febr. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!