Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell, vagy tényleg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell, vagy tényleg azért nem akarja, hogy nekünk jobb legyen?

Figyelt kérdés
A párommal kb 3 hete vagyunk együtt, előttem volt egy hosszabb kapcsolata, és elég hamar össze is jöttünk, miután szakítottak. Nekem azt mondta, hogy már nem szereti, de vannak kétségeim efelől. Aztán mondtam neki, mivel mindkettőnknek van facebookja, tegyük már ki, én nagyon szeretném. Ő erre nagyon tiltakozva jött fel, meg hogy neki még idő kell, nem akarja a pletykákat, stb. Azt vettem észre, hogy nyilvánosan se nagyon szereti, ha puszilgatom, bezzeg ha itthon vagyunk, akkor szinte az egész időt végigcsókolózzuk. Tényleg idő kell neki, vagy csak szégyell és vakít?
2014. jún. 14. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
pancser vagy de legalább észrevetted hamarosan elfog hagyni
2014. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem akarja az exének a tudtára adni.
2014. jún. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem csak nem akarja, hogy a volt lány rosszul érezze magát, hogy ennyi idő alatt talált mást
2014. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 hét után hülyeség is kitenni..

nem szégyell...csak még enm akarja, 3 hét után még nem ismer, nem is biztos, hogy működik.. aztán meg le kell szedni, azt is kiírja.. minek?

szerintem annyira rossz, hogy az emberek a fb-o élik az életüket..

Én házas vagyok, az eljegyzés után raktuk csak ki, hogy kapcsolatbanvagyunk, de csak az is,erőseinknek, és konkrétn azért, hogy megtudják így kicsit egyszerűbben, hogy milyen lépésre készülünk


pedig előtte már 5 éve kapcsolatban voltunk, együtt is éltünk, akik ismernek minket úgyis tudják, a többiek meg kit érdekelnek?

2014. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelmű, hogy nem zárta le az előző kapcsolatát magában, ehhez mindenkinek idő kell.
2014. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg biztos lehetsz abban, hogy téged még NEM szeret. Az exeert van oda még mindig! Mivel hamar összejöttetek, ez nem meglepő!
2014. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
nekem most elpattant, hogy 3 het utan a parodnak (wtf????) nevezed...
2014. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor minek mondjam, a pasim? Hülyeség... Köszönöm az értelmes válaszolóknak!
2014. jún. 14. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
mi már másnap kitettük.. hmm.. nem tudom, sztem gyanús a pasi de várd ki hátha változik a dolog
2014. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Három hét alatt ritkán alakulnak ki mélyebb érzelmek. Idő kell hozzá. Még biztos korainak tartja.
2014. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!