Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működhet ez? 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet ez? 30 év korkülönbség? Tudom hogy elég bizarrul hangzik.

Figyelt kérdés
Szóval 20 éves vagy és szűz. Nő. Nem vagyok szép meg semmi, megismertem egy 50 éves férfit, aki szeretne összejönni velem. Sosem volt még párom. Mit gondoltok működhet ez? Másra nem igazán van lehetőségem. Nincs pénze meg semmi ne ilyesmire gondoljatok.
2014. jún. 15. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra kellesz neki hidd el ne dönts elhamarkodottan ,minden rosszindulat nélkül mondom
2014. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

te kis butus! Lenne gusztusod egy 50 éves férfihez ilyen fiatalon?

Miért szeretne veled összejönni??? azért hogy megduughasson!

Nem te kellesz neki, hanem a friss ropogós kis puncusod!

ne legyél buta!

2014. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha dugni akarsz akkor írj nekem. Én fiatal vagyok és pár évvel idősebb csak nálad.
2014. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy annyira csunya vagy irj ha gondolod
2014. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg aranyos, nem dugni akarok lenne lehetőségem higyjétek el. Egy az érdeklődési körünk úgy ismertük meg egymást.
2014. jún. 15. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy másra nem igazán van lehetőséged? Ez hülyeség, biztos találnál egy korban hozzád illőt is.
2014. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is 29 évvel idősebb. Köztünk működik minden, és szeretem. Nem érzem a korát, persze tudatosítottam magamban, mert mások az életkorából adódó problémái...

Érdekes, de előtte voltak velem egykorú barátaim is, de senkihez nem kötődtem ennyire.


Ha belevágsz szerintem akkor tedd, ha több sarkalatos pontban egyetértetek, és szereted. Az is fontos, h az életritmusotok is hasonló legyen. (Pl nálam sokat példálóztak azzal, h majd meglátod, h menni akarsz bulizni, és csak jön a veszekedés..... De nem így lett, mivel sohasem voltam bulizós, nem okoz gondot, h nyugisabb programjaink vannak.)


Az ne legyen szempont, h másra nincs lehetőség.


Az biztos, h át kell gondolnod, és ha belevágsz, akkor rengeteg akadály merül majd fel, ami nem lesz egyszerű.

Fontos, h őszinte legyél magadhoz, és csak szerelemmel vállald...

(És ne feledd: ha nem működi, ki lehet belőle lépni)

2014. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!