Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a pletykáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pletykáknak van alapja?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy éve, hogy együtt vagyunk, és ez alatt az egy év alatt már nagyon sok vitánk volt más lányok miatt.a barátom elég nagy csajozós(volt). Eddig nem is nagyon vettem komolyan a pletykákat, de most az egyik legjobb barátnőm mondta nekem, hogy a barátom bepróbálkozott nála.szégyen nem szégyen, nem tudom, hogy kinek higgyek.mind a ketten mondtak hülyeségeket.a barátom már az első találkozásukon mondta nekem, hogy szegeny barátnőm, milyen csúnya...és nem is az esete.de miért hazudna a barátnőm?
2014. jún. 15. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ki mit vesz bepróbálkozásnak ezen sok minden múlhat!
2014. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy miért hazudna? Esetleg zavarja a boldogságod, vagy magának akarja a srácot, vagy ehhez hasonló hülyeségek... francba is már, a nők sem tudják hogy ők maguk mit akarnak elérni, most én honnan tudnám?

Na, de nem ez a lényeg. A lényeg az hogy mennyire bízol a barátodban. Te írtad sok vitátok volt emiatt, de még mindig együtt vagytok, nem? Vagyis a pletykák nem bizonyultak igaznak. Mitől lenne most máshogy?

Dr. Mortyn out.

2014. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezed meg egyszer úgy az egyiket/mindkettőt, hogy mindketten jelen vannak? de akár egy szúrós megjegyzést is elejthetsz, ha ott vannak mindketten, pl.: úgy tudtam, randitok lesz, azért nem ér rá egyikőtök sem..... :D

ezzel garantáltan kiderül, melyikük hazudott :)

2014. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a barátnőmnek hinnék, miért mondana ilyent, ha nem igaz?

Szerintem, ha bepróbálkozott a barátnődnél, akkor inkább tagadná, minthogy nyíltan megmondaná, ha csak tényleg nem próbálkozott be nála és szeretne vele összejönni.

2014. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Viberen rendszeresen beszeltek.meg kozos csoportunk is volt.szivezgettek meg minden...nem is zavart, mert soha nem hittem volna, hogy ez lesz, aztan megis.

Az en hibam, amiert hagytam ezt?

2014. jún. 15. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:

hát igen, kérdező, mert gondolom akkor is zavart már ez a dolog valahol, nem?

a barátod vagy a barátnőd, lényegtelen melyik tette meg vagy találta ki, elég pofátlan, de azért is merte megtenni, mert te eddig is elviselted az ő kis "románcukat".

azt a kérdést tedd fel komolyan a barátodnak, hogy miért is nem jár a barátnőddel, ha ennyire tetszik neki.

nem tudom, milyen a viszonyotok, de erre, ha elég komolyan teszed fel, talán lesz benne annyi, hogy az igazat válaszolja, akármi is legyen az.

2014. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hulye vagyok, mivel mar nagyon sokat hazudott nekem, megis vele vagyok.viszont egyikojuknek sincs kezzel foghato bizonyiteka, mivel mind a ketten kitotoltek a privat beszelgeteseket. Full hulyenek vagyok nezve.
2014. jún. 15. 23:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Kitoroltek*
2014. jún. 15. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor szerintem itt nem is beszélhetünk már rendes párkapcsolatról, elég régóta... :/

szerintem rendezd le, amilyen hamar csak tudod, ne húzd el ezt a helyzetet, mert ebben neked rossz, én úgy látom.

ha vége kell, hogy legyen, akkor vége lesz, de legalább meglesz az esélyed arra, hogy valaki más boldoggá tegyen, olyan, aki nem jön össze a szemed előtt a barátnőddel.

(na meg barátnőből is találhatsz olyat, aki tényleg barát, és nem egy ilyen kétszínű alak. mert ehhez azért ketten kellettek.)

2014. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget.megfogadom, akkor is ha nehez!
2014. jún. 16. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!