Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem erti meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem erti meg, hogy nem lehet semmi? L

Figyelt kérdés
Az elejetol fogva tudja nagyon jol hogy nem szeretem,nem erzek semmit de ő hajt tovabb es ha elküldöm h ne beszeljunk semmi ne legyen ket ora mulva ir egy siros fejet...mert hogy ez igazi szerelem.en probaltam celozni h nem kell kapcsolat ,nem szeretem ,nem jon be,aztan szepen ,finoman irtam le neki,nem ertette es leirtam szo szerint es igy is kitart ,hogyan tudnam elerni hogy tobbet ne irjon ne keressen?...nagyon ragaszkodik.
2014. jún. 15. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nehéz eset. Vszínű sosem fogja megérteni. Talán tiltsd le, ha nagyon zavar, bár a való életben nem tudod letiltani, de legalább nem írogatna semmit.
2014. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán letiltod? -.-"
2014. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert szerelmes. de majd egyszer rájössz, hogy mit veszítettél. lehet nem lesz még egy ilyen ember, aki ennyire odavan érted.
2014. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
telefonszamom is van es tudja merre jarok stb.es nem akarom megbantani sem.
2014. jún. 15. 22:25
 5/12 A kérdező kommentje:
de ha egyszeruen nem szeretem ...mit tehetnek? jojjek ossze vele aztan legyen rossz mert nincs undorom megcsokolni stb?megjobban osszetornem ha osszejovok vele majd dobom...
2014. jún. 15. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Bántsd meg keményen vagy sose szabadulsz mond van más
2014. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egesz jo otlet de felek az se allitana meg.bar probalkozni lehet.
2014. jún. 15. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem veszed fel neki a telefont, mindenhonnan letiltod, nem kommunikálsz vele. Most mivel jobb, hogy azzal kínzod, hogy hagyod reménykedni? Mert ha tartod vele a kapcsolatot, reménykedni fog.
2014. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudja mit veszít.. Lehet soha más nem fogja így szeretni.. ???


Hagyjuk már...


Tiltsd le. Megmondtad neki szépen, nem szépen, kedves akartál lenni, nem elküldeni a pcsába. Nem értette meg, akkor legyél kemény. Tiltsd le, ne vedd fel neki a telefont!


Ha netán így is elérne valamilyen úton módon, akkor keményen, kemény hangsúllyal vágd a képébe, hogy soha a büdös életben nem lesz köztetek semmi, mert nem szereted őt és undorodsz a gondolattól, hogy megcsókold. Ezután biztos lelép.

2014. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hmmm igaz mostmar a sarkamra allok es nem fogom nezni hogy mit erez ha megbantom.keressen mast .
2014. jún. 15. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!