Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen bizonytalan? 16 éves fiú.

Figyelt kérdés

Egy lányt megcsókoltam ,visszacsókolt, jóban vagyunk. Már több mint féléve ismerem. Szerelmes vagyok bele, de amikor megtudnám kérdezni, hogy lenne-e a barátnőm valahogy nem merem. A szüleim mindig azt mondják, hogy ráér meg nem kell nekem barátnő más haver meg már a 2. barátnőjével van

Ő velem egy idős. Mit lehet tenni?


2014. jún. 15. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Xd
2014. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valós probléma ilyen korban. Ne foglalkozz azzal amit mások mondanak, ne az hajtson, hogy a szüleid mit mondtak erről, ne is az, hogy a haverjaidnak 18563248. barátnőjük van. Tedd azt, amit helyesnek ítélsz, és ne azt, amit mások annak ítélnek. Az csak jó, ha ez egybeesik persze.


Ha úgy érzed szereted, akkor mindenképp próbáld meg. 18/f

2014. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Buford Tannen ***** válasza:
vágd a szeeme közé veszteni nem fogsz semmit :;)
2014. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MMi a jószar? Szerinted viccből csókolt vissza?xd. Ő is bír téged ! Hajrá , kérdezd meg
2014. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!