Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pártatlan véleményt kérek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pártatlan véleményt kérek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a párommal.

Az utóbbi időben (kb. 2 hónapja) elég ritkán találkozunk mert messze dolgozik tőlem.

Nagyon megváltozott a helyzet:

- alig beszélünk napközben

- nem érdeklődik felőlem

-ha teheti, nem is jön haza hogy tudjunk találkozni hanem inkább a munkásszállón marad

- sokszor minősíthetetlenül beszél velem


De ennek ellenére mindennap elmondja, hogy szeret.

Szerintem másik csaj van a háttérben

Szerintetek mit csináljak?

Előre is köszönöm a tanácsokat.



2014. jún. 16. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeret, csak nem tisztel, természetesnek veszi hogy vagy neki, nem becsül meg, nem értékel.
2014. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
És nekem mi érdekem lesz abból, hogy a véleményemet kifejtem neked?
2014. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy segítesz valakin a véleményeddel... Hogy fontolóra vehessem azt is, amit más mondd. :)
2014. jún. 16. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy őszinte beszélgetés néha csodákra képes.
2014. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes ajánlat, de sajnos abból nekem semmi hasznom nincs.
2014. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokszor próbálok. De ő azt hiszi, hogy veszekedni akarok. és mindig ejtve van a téma. pedig alaphangon egy türelmes toleráns, rugalmas ember vagyok, vele meg főleg... mert nagyon szeretem.
2014. jún. 16. 00:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor ne írj véleményt. :)
2014. jún. 16. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!