Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A politikai nézet különbség-mé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A politikai nézet különbség-még ha nem is politizáltok otthon napi szinten-befolyásolhatja hogy együtt maradjatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
én leszarom a politikát. a fidesz kapja be de a többi is.
2014. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Befolyasolhatja. De a mienket nem befojasolja.
2014. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a világért se akarok vitát, nem politikai a kérdés, csak érdekel hogy mennyire számít ha pl idővel kiderül hogy a kedves a másik oldalon áll
2014. jún. 16. 00:20
 4/9 anonim ***** válasza:
hatással lehet a kapcsolatra, de azért hogy valakik ilyesmi miatt szakítsanak... kötve hiszem. Ha a Morvai és a Baló kibírták egymás mellett... :DDD
2014. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy ismerek egy nőt aki csont jobbos, a férje meg nagyon balos.. vitázni vitáznak erről, de baj még nem származott belőle. mindig van beszédtéma, még jó is kicsit.
2014. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:
Előfordult ilyen eset.Volt barátnőm nagyon Jobbikos volt én pedig eléggé balra húzok.Nem biztos,hogy emiatt mentünk szét,de ettől függetlenül szerintem ez is közre játszott a szakításunkban,mármint az a dolog is.Így is majdnem másfél évig voltunk együtt.Másképp gondolkodtunk...
2014. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:
Igazából sajnálom kicsit a dolgot,mert 1 évig tök jól elvoltunk.Utána jöttek a kisebb viták....de simán más is közre játszott.
2014. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem hinném. én el tudnék fogadni sokmindent :)

am én jobbikos vagyok.

2014. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Ez van.Attól,hogy jobbos volt a barátnőm,még szeretem,illetve sokáig szerettem őt,de attól én még örök balos maradok :) Erre ő is rá jött.igazából már sz-rok rá.Ő dobott engem és már nem kéne.Viszont politika miatt nem szabad hagyni,hogy egy kapcsolat tönkre menjen.
2014. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!